letné pneumatiky

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Uživatelský avatar
Robert D.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA

Příspěvek od Robert D. »

V úterý jdu na to, Hankook Evo II, 215/35/17 :!: :?: :roll: :wink: :cry: 8O :D :bot:

Uživatelský avatar
Marty
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kozomín

Příspěvek od Marty »

Robert D. píše:V úterý jdu na to, Hankook Evo II, 215/35/17 :!: :?: :roll: :wink: :cry: 8O :D :bot:
Husty!Ja mam na mym Golfu taky g3 kola 215/40/17 a sem z toho docela naklepanej a ty profil pneu 35 no tak to je slusny!Mas tam sportovni podvozek?

Uživatelský avatar
VlaK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 539
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín, Brno

Příspěvek od VlaK »

Taky jsem to tam vcera nahodil a dneska kraaasny pocasi, jojo :)
Mala foto, z okna :) A z mobilu, ale je to nebe a dudy oproti zime.
Přílohy
060320_091125.jpg
060320_091125.jpg (8.18 KiB) Zobrazeno 1441 x
Born to grow.

Uživatelský avatar
Mastermind
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno a Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

gumy

Příspěvek od Mastermind »

když jsme u těch pneu... nemáte někdo tady v Brně na odprodej letní 13ky pneu na dvojáčka? kupoval jsem ho před zimou na zimách a mám k němu disky s totálkama navíc, že bych si je nechal přezout, dokud je čas...

Uživatelský avatar
zidane
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 253
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od zidane »

Když jsme u těch letních gum, co byste doporučili na Boru?
- 205/55 R16 91V (6,5 J x 16 ET42)
Tedka tam budu ještě dávat Bridgestone TURANZA, myslim, že jsou to tyhle: http://www.kkpneu.cz/katalog-pneu.htm?s ... 030&page=0, který ještě tak tři měsíce snad vydrží a pak budu kupovat nový.
Kamarád si hodně chválí Barum BRAVURIS, prej sou super na mokro i na sucho a měli by vydržet až 40.000 km, akorát sou udajně trošku hlučnější...
Co doporučujete dle zkušeností jako nejlepší v poměru cena/kvalita a s jakým eshopem máte dobré zkušenosti?

Uživatelský avatar
mullerko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od mullerko »

no tak som to aj ja dnes prezul.
ja mam pneu Conti Spotr Contakt II 225/50 R16 a vrelo odporučam.
sú veľmi tiché a dobre držia aj za mokra
čo myslíte má to výynam plniť dusíkom?
davam to tam ale neviem či je to na niečo dobré

Uživatelský avatar
RD33
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RD33 »

No já ještě s přezouváním počkám 8) Na vysočině jestoupá teplota tak rychle :? a začátkem dubna se ještě chystám do Jeseníků :twisted: No a beztak je to pro zimáky poslední sezona, tak at si ještě užijou :P

Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Příspěvek od alean »

Marty píše:
Robert D. píše:V úterý jdu na to, Hankook Evo II, 215/35/17 :!: :?: :roll: :wink: :cry: 8O :D :bot:
Husty!Ja mam na mym Golfu taky g3 kola 215/40/17 a sem z toho docela naklepanej a ty profil pneu 35 no tak to je slusny!Mas tam sportovni podvozek?
a je to docela odvaha jezdit po Ovwě s 35 8O

P.S. mám Hankook 215/40/17 :D

Uživatelský avatar
Laďa
Pilot
Pilot
Příspěvky: 823
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Blansko

Příspěvek od Laďa »

mullerko píše:čo myslíte má to výynam plniť dusíkom?
davam to tam ale neviem či je to na niečo dobré
No dusík má větší molekuly takže utíká míň než vzduch případnýma mikro dírkama či ventilkem....a taky se míň zahrívá v pneu než vzduch...nekde v archívu o tom najdeš dost kdybyb se ti chtělo hledat....

já si to tam foukat budu cena je zanedbatelná co si pamatuju a trocha lepší pocit :)

2zidane barum Bravuris mám ajsem spokojenej, na suchu i na vodě drží dobře a v cenově nevycházejí špatně....jestli jsou hlučnější ti neřeknu bo přes vejfuk je nemůžu slyšet :twisted:

Uživatelský avatar
zidane
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 253
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od zidane »

Laďa píše: 2zidane barum Bravuris mám ajsem spokojenej, na suchu i na vodě drží dobře a v cenově nevycházejí špatně....jestli jsou hlučnější ti neřeknu bo přes vejfuk je nemůžu slyšet :twisted:
Díky, ted mi zase říkal jeden kamarád, že ty nový Bravurisky už nejsou co bývalo a prej je to "bláto" :-), sto lidí, sto názorů...je to prostě alchymie :-)

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

Dřív jsem měl bravuri, super pneu za dobrou cenu, pak jsem koupil vylepšenou Bravurisku a absolutní sr..ka. Po deseti tisících byl vidět fakt velká ztráta vzorku. Podotknu, že jsem jezdil normál. jízdu,m žádná palba. Teď budu dávat Michelin, tak uvidíme. Jinak já už mám pneu na ráfcích, nahuštěno dusíkem, cena 5,. za pneu vč. červeného ventilku. Jde o to, že dusík se téměř nezahřívá, tudíš dochází k rovnoměrnějšímu sjíždění pneumatiky a tím k delší životnosti. Někdy si zkustě třeba v létě, když je 25 stupňů změřit tlak v pneu po jízdě. Nárust je opravdu veliký a nakonec zjistíte, že téměř celé léto jezdíte na přehuštěných pneu.

Uživatelský avatar
Laďa
Pilot
Pilot
Příspěvky: 823
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Blansko

Příspěvek od Laďa »

šimek píše:Dřív jsem měl bravuri, super pneu za dobrou cenu, pak jsem koupil vylepšenou Bravurisku a absolutní sr..ka. Po deseti tisících byl vidět fakt velká ztráta vzorku. Podotknu, že jsem jezdil normál. jízdu,m žádná palba. Teď budu dávat Michelin, tak uvidíme. Jinak já už mám pneu na ráfcích, nahuštěno dusíkem, cena 5,. za pneu vč. červeného ventilku. Jde o to, že dusík se téměř nezahřívá, tudíš dochází k rovnoměrnějšímu sjíždění pneumatiky a tím k delší životnosti. Někdy si zkustě třeba v létě, když je 25 stupňů změřit tlak v pneu po jízdě. Nárust je opravdu veliký a nakonec zjistíte, že téměř celé léto jezdíte na přehuštěných pneu.
jj za tu cenu dusíku :)

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

Laďa píše:
šimek píše:Dřív jsem měl bravuri, super pneu za dobrou cenu, pak jsem koupil vylepšenou Bravurisku a absolutní sr..ka. Po deseti tisících byl vidět fakt velká ztráta vzorku. Podotknu, že jsem jezdil normál. jízdu,m žádná palba. Teď budu dávat Michelin, tak uvidíme. Jinak já už mám pneu na ráfcích, nahuštěno dusíkem, cena 5,. za pneu vč. červeného ventilku. Jde o to, že dusík se téměř nezahřívá, tudíš dochází k rovnoměrnějšímu sjíždění pneumatiky a tím k delší životnosti. Někdy si zkustě třeba v létě, když je 25 stupňů změřit tlak v pneu po jízdě. Nárust je opravdu veliký a nakonec zjistíte, že téměř celé léto jezdíte na přehuštěných pneu.
jj za tu cenu dusíku :)
Za cenu dusíku, co? Asi jsem mimo.

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“