Klepání od přední nápravy

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Uživatelský avatar
batezip
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od batezip »

Na mojim Ventu mi před pár měsíci taky začalo něco klepat a byl to čep ramene, po výměně paráda. Teď mi tam opět něco klepe a tentokrát to je stabilizátor, je volnej v ramenech, tak snad to větší gumový podložky vyřeší. Jinak to klepání může způsobovat hafo věcí - silentbloky ramene, čepy, stabilizátor, axiální klouby na tyčce řízení, možná i brzdiče(nevim). Chce to pod to vlítz a se všim porádně zacloumat.

Uživatelský avatar
xpassat
Pilot
Pilot
Příspěvky: 736
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, BK, Bce

Příspěvek od xpassat »

batezip píše:Na mojim Ventu mi před pár měsíci taky začalo něco klepat a byl to čep ramene, po výměně paráda. Teď mi tam opět něco klepe a tentokrát to je stabilizátor, je volnej v ramenech, tak snad to větší gumový podložky vyřeší. Jinak to klepání může způsobovat hafo věcí - silentbloky ramene, čepy, stabilizátor, axiální klouby na tyčce řízení, možná i brzdiče(nevim). Chce to pod to vlítz a se všim porádně zacloumat.
Máš recht, klepat tam toho může hafo...snad jen ty brzdiče asi neeee, nevím jak by mohli klepat, leda že by jsi je po výměně kotoučů zapoměl přišroubovat :) . Ještě může klepat uložení tlumičů -špatně se to diagnostikuje.

Uživatelský avatar
vwtom
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 201
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Český Těšín

Příspěvek od vwtom »

Na brzdovém třmenu se ti můžou ozývat vodící čepy pokud jsou již vymlácené a taky můžeš mrknout jestli máš brzdové desky zajištěné proti vibracím těmi pérovými plíšky.

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“