Vyhřívání zrcátek.

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Vyhřívání zrcátek.

Příspěvek od šimek »

Mám B5 Passata z roku 98, výbava Highline. Mám vyhřívaná zrcátka, která však nedělají to co mají, tedy nehřejí. Jak nejlépe to vyzkoušet? A jak se zapínají, u ovladače na zrcátka nic namám, nemůže se to zapínat současně s vyhřívaním zadního okna? Ale i tak to prostě nehřeje. Díky

Uživatelský avatar
cert
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 269
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cert »

Nemám sice na GIII vyhřívaný zrcátka, ale mám vyhřívaný trysky střikovačů a ty se tutově zapínají s vyhříváním zadního okna.

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

JJ, trysky mám taky vyhřívané.

Uživatelský avatar
bbob
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kraj Královehradecký
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bbob »

vcera jsem prave koukal u sveho pasika na kabliky vedouci s trubickymi k odstrikovacum a furt jsem premyslel na co to tam je muze to byt take to vyhrivani striku??Ma vybava je tez highline passat B5 a zrcatka mam vyhrivane s otocnym koleckem jako oladavni a je tam poloha vyhrev a doknce i zklapeni ale to me nejako nefunguje tez nevim jak na to nevite nekdo??

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

To zklápění by třeba u mně mělo vungovat tak, že zmáčknu obě tlačítka L a R, ale já je sklápěcí nemám, dočetl jsem se to pouze v návodu k autu. Jinak poikud máš odstřikovače s kablíkama, tak je máš vyhřívaní a aktivuje se to právě s vyhříváním zadního okna.

Uživatelský avatar
bbob
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kraj Královehradecký
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bbob »

šimek píše:To zklápění by třeba u mně mělo vungovat tak, že zmáčknu obě tlačítka L a R, ale já je sklápěcí nemám, dočetl jsem se to pouze v návodu k autu. Jinak poikud máš odstřikovače s kablíkama, tak je máš vyhřívaní a aktivuje se to právě s vyhříváním zadního okna.

Tak to je supr.No ja tam ty tlacitka nemam jen ovladaci kolecko a poloha L R vyhrev a zaklopeni ktery kdyz tam otocim tak nic nedela :cry:

Uživatelský avatar
l-e-x
Závodník
Závodník
Příspěvky: 589
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od l-e-x »

U mě v passatoj se vyhřev aktivuje tak že necham joistick na ovládání zrcátek v neutrální pozici (uprostřed), jinak sklapění taky nemam ale když je tam sklapění tak je tam navíc ještě jedna pozice v ovladači,...

Uživatelský avatar
bbob
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kraj Královehradecký
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bbob »

l-e-x píše:U mě v passatoj se vyhřev aktivuje tak že necham joistick na ovládání zrcátek v neutrální pozici (uprostřed), jinak sklapění taky nemam ale když je tam sklapění tak je tam navíc ještě jedna pozice v ovladači,...

no tu tam prave mam ale o 180° od vyhrevu ale nevim jak se to zklapi jak poznam jestli to jde ci nejde

Uživatelský avatar
l-e-x
Závodník
Závodník
Příspěvky: 589
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od l-e-x »

bbob píše:
l-e-x píše:U mě v passatoj se vyhřev aktivuje tak že necham joistick na ovládání zrcátek v neutrální pozici (uprostřed), jinak sklapění taky nemam ale když je tam sklapění tak je tam navíc ještě jedna pozice v ovladači,...

no tu tam prave mam ale o 180° od vyhrevu ale nevim jak se to zklapi jak poznam jestli to jde ci nejde
jsem si s tim hral tuhle u kámoše, když jedeš po směru hodin a najedeš na to sklopení tak se sklopěj a pak to vratiš po směru zase zpět tak se vyklopěj,...

pokud ti to nefunguje muže byt třeba přerušenej drát nebo nefunkční motorky v zrcátkách nebo kdo ví :roll:

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

Byl jsem se na to koukat. Mně se výhřev spíná opravdu zapnutím výhřevu zadního okna, když jsem vyndal skla, tak tam normálně proud naměřím, ale odpor zrcátek je 189 ohmů, to mi přijde opravdu hodně. Neměřil jste někdo, kolik to má ohmů, když to je funkční?

Uživatelský avatar
bbob
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kraj Královehradecký
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bbob »

l-e-x píše:
bbob píše:
no tu tam prave mam ale o 180° od vyhrevu ale nevim jak se to zklapi jak poznam jestli to jde ci nejde
jsem si s tim hral tuhle u kámoše, když jedeš po směru hodin a najedeš na to sklopení tak se sklopěj a pak to vratiš po směru zase zpět tak se vyklopěj,...

pokud ti to nefunguje muže byt třeba přerušenej drát nebo nefunkční motorky v zrcátkách nebo kdo ví :roll:

hmm tak asi je neco vneporadku bud tam nejsou motorky nebo to nefunguje :lol: :lol: 8)

to simek sorry nemeril jsem to :?

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

Tak skla zrcátek jsou objednána, cena cca 500,. kus.

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

odpor zrcátek je 13ohmů

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

šimek píše:Tak skla zrcátek jsou objednána, cena cca 500,. kus.
origo?Neoriginální bych tam ani nedával, protože mně vydrželo cca půl roku.

Uživatelský avatar
SakoVerife
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: NoveVeseli/ZdarnadSazavou/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SakoVerife »

taky jsem premyslel na co mam o 180 stupnu od ohrevu zrcatek tu ikonku a jak tady ctu tak by to mohlo byt to sklapeni zrcatek ale taky me to nefunguje. Az bude cas a lepsi pocasi tak na to kouknu. :oops:

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“