Servis - zkušenosti, doporučení

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
clever_fox
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 25.04.2010 18:53

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od clever_fox »

milda91 píše:čest jsem brnák a jezdím do servisu do Velké Biteše tam je dobrej týpek a už mě ušetřil moc peněz napřiklad nefungovala mě klima a v kei mě řekli že je špatněj nějakej motorek přijel jsem do Biteše připajil mě drat k snimači a už to funguje a nic za to nechtěl a naplnil mě klimu za 890kč a to je dobrý ne??
Hoj,

nemas na nej kontakt?

diky

Uživatelský avatar
Justim
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 21.12.2010 17:15
Bydliště: Praha

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od Justim »

Dobry den, nemohl bych mi nekdo poradit dobry servis v Praze na golf II?
Nebo jestli nekdo ma zkusenosti z motory golfu II, piste SZ.
Dekuji
Obrázek Golf mk2 87' :: 1.8 GTi 8v :: Edition Blue 107ps :: Obrázek

pepario
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 30.06.2011 09:39

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od pepario »

Ahoj, a když už jsme v těch radách. Může někdo doporučit slušnej servis v Praze nebo okolí GolfaIV v benzínu? Díky
VW Golf IV Variant 1,6 16V

Uživatelský avatar
bartic
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od bartic »

Se servisama jsem se nazlobil, až běda. Našel jsem na skodaforum tohohle kluka :arrow: http://forum.skodahome.cz/topic/27301-g ... vse-okolo/" onclick="window.open(this.href);return false; , který má výborný reference a musím říct, že perfektní přístup, jednání, cena, prostě machr. Jinde v servisu jsi nevěděli rady a on naprosto s přehledem vyřešil. Už nikdy jinam nejedu :P Sice to mám z ruky, ale rád tam zajedu :wink:

Garny servis ...........
Clubový servis.... veškeré mechanické práce,audio,tempomaty,opravy havarovaných vozů,náhradní díly,doplňky,předělávky,Autosklo, Montáž
zabezpečovacího systému CONSTRUCT na všechny Auta, atd. Leptání vinu na okna vozu ....

Can-Bus diagnostika-na všechny vozy WV atd .... Prodloužené kódování
Programování jednotek .... úprava KM-po výmněně štítu,reaktivace AIR jednotek... Atd..
Clubový servis..... 777 005 887 Prahaúpravy motorů,přestavby... zvyšování výkonu ,stavby přímého sání a mezichladičů (intercoolerů)
Plnění klimatizace ,servis,oprava, čistění a desinfekce klimatizace

Nově Pneuservis ..... opravy a prodej pneu

Uživatelský avatar
hony...
Profík
Profík
Příspěvky: 992
Registrován: 29.10.2008 21:48
Bydliště: Zlatá stovwěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od hony... »

best drive v praze 10 nebrat:-D já tam byl na seštělování světel dělal to nějakej pičmunda a jedno světlo svítilo děsně nahoru a tak sem si to radši podle auta s xenonama sešteloval sám... a táta tam byl asi před 14 dny na geometrii,odklony... na passata b5 po váměně ramen atd..klasika objednávka auto typ rok výroby atd..přijel tam a po třičtvrtě hodině vrtání mu ten kluk řek že mu to neudělá že tam na to nemaj nějakej přípravek na to jeho auto...peníze v trapu a geoška a odklony pořád rozhozený...
Čuňas b4 f kombajnu

Uživatelský avatar
telleke
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Horní Slavkov, Karlovarsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od telleke »

Kucí poraďte mi prosím.... Hledám dobrého klempíře/lakýru, který bude schopný opravit začínající rez kolem skla na 5. dveřích, pochýře na zadních blatnících a pár odřenin na zadních dveřích (obchoďáky a podobně se podepsaly). Chtěl bych, aby to byl někdo opravdu zkušený a věděl co dělá. Ne žádný garážmistr se stříkací pistolí, flexou a vykopanou jámou. Jsem ochotný slušně zaplatit, ale chci dobře odvedenou práci, za kterou bude výdělek zasloužený. Nemusí to být jedna osoba. Klidně zvlášť klempíř a lakýrník :-)

Nejlépe Karlovarsko, ale když nebude jiná možnost, tak klidně i Plzeň, Chomutov, Cheb a okolí - západní čechy

Děkuji
Nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné věci!

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od swenak »

hony... píše:best drive v praze 10 nebrat:-D já tam byl na seštělování světel dělal to nějakej pičmunda a jedno světlo svítilo děsně nahoru a tak sem si to radši podle auta s xenonama sešteloval sám... a táta tam byl asi před 14 dny na geometrii,odklony... na passata b5 po váměně ramen atd..klasika objednávka auto typ rok výroby atd..přijel tam a po třičtvrtě hodině vrtání mu ten kluk řek že mu to neudělá že tam na to nemaj nějakej přípravek na to jeho auto...peníze v trapu a geoška a odklony pořád rozhozený...
můžu jim todle hodit na facebook? :-)
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
Hanz1983
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 12.07.2011 18:30
Bydliště: Praha

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od Hanz1983 »

Na Passata B5 jsem potřeboval vyměnit střední díl výfuku, díly jsem si koupil sám (veškeré) a chtěl jsem si nechat jen udělat výměnu (tři šrouby, jeden závěs, jedna spojovačka). Volal jsem do AZ výfuky Úhřiněves P10, milý pán mi nacenil jen práci na 1500 - 2000. Asi jsem zaspal dobu, ale přijde mi to hodně přehnané. Jestli se najde nějaký klubák, co mi to udělá levněji, tak budu moc rád (prosím případně SZ).
VW Passat 1.8T, 1997, sedan. A až přijdu na to, jak se sem cpou fotky, tak vám ho i ukážu. Tedy mého Passata.

Uživatelský avatar
FR_TFSI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od FR_TFSI »

Rad bych pripojil zkusenosti se servisem Klokocka Barrandov (Seat, Skoda, VW) - auto tam bylo na vymenu spinacky po vykradacce a na lakovani dveri. A jeste pul roku po oprave tehle veci se resilo co vsechno za ten pobyt auta provedli/dojebali.

1) spatne trefena barva = reklamace (museli znova strikat a kdyz sectu kolik casu tam auto bylo navic, skoda mluvit + dohadovani) Celkove kvalita lakovani mizerna, stekani barvy atd.
2) wapkou zmrvili elektrony = resilo se pul roku (nakonec prispevek na nova kola, ale tratil jsem na tom, protoze bych nova nepotreboval, tudiz vyhozene penize zbytecne kvuli nim)
3) oddelali novou mrizku v narazniku pri jeho lakovani a snazili se to ututlat, ze misto aby to drzelo na caplikach, necim to prilepili, jak kdyby to delalo 10lete dite = nedoreseno, na to uz fakt silu nemam.
4) vojebali jednu sezonu jety 18" Pirelli gumy pri prezouvani (nebo zouvani ze starych kol) na nova kola. Na vnitrni strane byly vykousane hrany pneumatiky, nastesti ne do zeleznyho kordu pneumatiky, ale tohle je proste uz ulet. Taky se snazili to utajit, protoze to z venku neni videt a ja na to nahodu prisel pri prevazovani prednich gum, protoze se mi to nezdalo dobre vyvazeno. Bylo to na vsech 4 gumach uplne stejne = prispevek na nove gumy (ale tohle uz je vazne posledni hrebicek do rakve, protoze tady uz si zahravaj s bezpecnosti)
5) drobnosti tipu nauctovani doliti kapaliny do ostrikovacu, pritom pri vyjezdu ze servisu to rve "doplnte kapalinu do ostrikovacu" ani nema cenu vypisovat a rozcilovat se.

Tech veci se seslo az moc, aby to byla jen nahoda na spatnyho cloveka, nebo den "blbec". Jednani pri reseni techto problemu jeste docela slusny, ale po teto zkusenosti bych auto radsi nechal tahnout na druhej konec republiky.

Obrázek
Obrázek
Obrázek

petrhlavac.oil
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 28.10.2010 16:20

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od petrhlavac.oil »

..............
Naposledy upravil(a) petrhlavac.oil dne 30.06.2012 11:18, celkem upraveno 1 x.

LenkaS
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 07.08.2011 20:15

Servis v praze

Příspěvek od LenkaS »

Zdravím pánové, chtěla bych poradit ohledně nějakého servisu na praze 9 nebo někde blízko, abych se nehnala daleko, kde by se mi podívali na mého brouka. Něco mi už měsíc chrčí v motoru, kamarád mi řekl, že je to stářím, ale mně zas tak starý to auto nepřijde! předem díky za tip

pepario
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 30.06.2011 09:39

Re: Servis v praze

Příspěvek od pepario »

LenkaS píše:Zdravím pánové, chtěla bych poradit ohledně nějakého servisu na praze 9 nebo někde blízko, abych se nehnala daleko, kde by se mi podívali na mého brouka. Něco mi už měsíc chrčí v motoru, kamarád mi řekl, že je to stářím, ale mně zas tak starý to auto nepřijde! předem díky za tip
Ahoj,
mrkni na auto Dengler http://autodengler.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
Sice to není P9, ale jsem s nima spokojenej.
VW Golf IV Variant 1,6 16V

golf2008
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 09.08.2011 22:25

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od golf2008 »

Zdravím všechny ladiče :) určitě zajeď do http://www.autowolf.cz, co jsem k nim jel asi dva roky zpátky načipnout na doporučení kámoše mýho mazla o 30 koníků, jsem tam skoro pořád, super přístup, kávička, ještě mě vždycky navnadí radama na nějaký další úpravy :-)

autokarosarna
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 26.01.2011 20:49
Bydliště: rousínov

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od autokarosarna »

kluci kolem brna se máte stavit za mnou v komořanech děláme mechanické karosařské prece stk a komplet přezutí za 450kč!!!

Uživatelský avatar
Vvvenoushek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 494
Registrován: 03.03.2008 19:11
Bydliště: České Budějovice

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od Vvvenoushek »

jizni cechy ? dobrej servis ? potrebuju udelat hlavu .kde jsou rozumne penize , ochota a kvalitni prace

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“