Servis - zkušenosti, doporučení

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
BigKaa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 16.04.2018 20:03

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od BigKaa »

ahoj lidi, shanim mechanika na tourana tdi v lokalite stodulky, praha 5 a nejblizsi okoli.
ocekavam rozumne ceny, kvalitu a seriozni jednani.

diky za kazdy navrh

Uživatelský avatar
K4k4bus
Člen klubu
Příspěvky: 2
Registrován: 16.05.2018 12:15
Bydliště: Zlín

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od K4k4bus »

Ahojte, někoho šikovného se zkušenostmi, ideálně s passat b6 v okolí zlína mi doporučíte? Díky
Passat 3C2 Highline, TDi 103kW

XPajas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 04.10.2016 16:04
Bydliště: Rožnov

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od XPajas »

BigKaa píše:ahoj lidi, shanim mechanika na tourana tdi v lokalite stodulky, praha 5 a nejblizsi okoli.
ocekavam rozumne ceny, kvalitu a seriozni jednani.

diky za kazdy navrh
autoservis Petrik. Chuchle.
2004 4.2 V8 AXQ v benálu, bez LPG

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od denis.82 »

K4k4bus píše:Ahojte, někoho šikovného se zkušenostmi, ideálně s passat b6 v okolí zlína mi doporučíte? Díky
Znam ve Zline desitky mechosu, ale doproruceni ti dam jedine na: Tomáš Zapletal (Bohuslavice u Zlína), tel. 724471065.
Je jeden z mala, ktery nad pripadnou zavadou opravdu premysli, popr. opravi a nemeni jen bezhlave dily jako vetsina. :good: :good:
RS6 Performance 445kw

Scrymo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 07.09.2017 19:39
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od Scrymo »

Čau klubáci, hledám nějakého šikovného autoelektrikáře, který umí vyrušit přes diagnostiku hlášení chyb žárovek, nakódovat sklápění zrcátek na klíč a uměl by dodělat dodělat buetooth. Jedná se passat CC r.v. 2011, bílé budíky, rline. Nejideálnější by byly Severní Čechy, ale při nejhorším si dojedu. Děkuji za odpovědi :wink:

valdyx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 23.07.2018 20:11

Klempíř

Příspěvek od valdyx »

Zdravím,
poradí mi tu někdo nějakého schopného autoklempíře na Vysočině, nejlépe okolí Jihlavy.

Předem díky za tipy..

TDITomas99
Řidič
Řidič
Příspěvky: 127
Registrován: 31.01.2012 19:21

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od TDITomas99 »

Ahoj,
poradí mi někdo servis na úpravu auta, chtěl bych si nechat udělat na VW GOLF IV, kompletní nerezový výfuk, vedení s intercoolerem. Prosím nějaký servis Praha a okolí nebo jednotlivce mechanika.

Děkuji

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9062
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od 11mAjA11 »

Zde : http://www.vw-club.cz/memberlist.php?mo ... ile&u=6125" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Moonraker007
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od Moonraker007 »

Ahoj,

Sháním někoho solidního, ke komu bych mohl jezdit na servis Golfa 4. generace. Je to 1.9 TDI PD (motor AJM). Ideálně Praha, nebo okolí. Momentálně mě trápí:
Utržený držák výfuku (za katalyzátorem).
Občas se ztratí voda. Nezdá se, že by pomalu pravidelně ubývala, ale po nějaké době (v řádu měsíců) auto začne signalizovat nízkou hladinu.
Po chcípnutí se ozývá vrčení, pravděpodobně z ventilu N75, který byl ale už měněný. V souvislosti s tím bych rád kontrolu podtlakových hadic.
Obecná kontrola, co by bylo zralé na výměnu. Auto mě nikdy za těch 11 let nenechalo nikde viset a rád bych, aby tomu tak bylo i v budoucnu.

Díky.

Uživatelský avatar
Blah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 439
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od Blah »

neni tu nekdo kdo by me opravil nefunkcni klakson na vw touran? nejlepe co nejdrive a nejlepe Praha 5.. jdu za par dni na technickou :D ve volantu jen neco cvakne

santa999
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 10.02.2011 14:54

servis v Brně nebo okolí

Příspěvek od santa999 »

Ahoj, sháním v Brně nebo okolí nějaký servis nebo někoho se zvedákem kde by mi byli ochotní vyměnit hřeben řízení a servočerpadlo. Všude kam volám dělají teď pneu a nemají čas. Jedná se o toledo 1M motor VR5 20V (octavia1, golf IV..) hřeben mám nový a čerpadlo použité. Prosím o pomoc, u výměny můžu asistovat :lol:

sateza
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 03.04.2010 08:01

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od sateza »

Čuate, máte někdo zkušenosti s Autosalonem Klokočka v Praze a jeho prodejem ojetých vozů?
VW Tiguan 2.0 TDI Track&Field

knopik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 12.07.2016 21:13
Bydliště: Brno

automechanik, nadšenec, kutil - drobné opravy VW PASSAT CC

Příspěvek od knopik »

Zdravím všechny!
najde se tu nějaký automechanik, nadšenec, kutil, kterému bych mohl svěřit svého VW pasatta CC na dílčí opravy.
Momentálně mě trápí : mlžení vevnitř (námraza) zadního světla (vidím vevnitř vodu), málo topící vyhřívání sedadel, vrzání palubní desky u tachometru a další drobnosti.

BRNO a okolí.

děkuji moc
728366898

mago
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 09.07.2008 16:23

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od mago »

Ahojte. Znáte někoho s diagnostikou na VW v Mladé Boleslavi a okolí? A doporučíte kvalitní servis, jestli tady takový existuje? :D

Uživatelský avatar
SupermanXXX
Profík
Profík
Příspěvky: 1160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: střední čechy

Re: Servis - zkušenosti, doporučení

Příspěvek od SupermanXXX »

Ahoj kubaci, kdyby jste potrebovali tak delam jako konicek autoelektroniku, prevazne ty slozitejsi veci typu celeho mrtveho auta, ztracene klice, pridelani klicu, sloupky rizeni atd.
Bydliste 60km od Prahy smerem na Brno na D1

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“