Brzdy g60 a brzdovej valec gti 16v

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Majsha »

LeeBa píše:
Majsha píše:Jinac hosici G 60 nema zadnej podtlakovej valec... Brzdnej okruh neni s motorem nijak spojenej. Tlakuje si to svym motorkem rizenym cidlem. A brzdi to moc krasne, slapu jen lehounce spickou. Vim to pac jsem to 14 dni sprovoznoval :wink:
ty si asi jedinej kdo ma g60tku ?? 8) :lol: :lol: ..
To jsem nerekl, ale kdyz jsem tu cetl tu debatu, tak jsem musel neco napsat :wink:
Jo a nechces se stavit sem za nama do Vyskova ? Aj bych Te tu uvital a pokecal o Gcku :P

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Majsha »

smyk píše:
Majsha píše: Smajku ty pako vzdyt sem Ti rikal ze se mi jeden posilovac z Rallycka vali doma a zavazi. Za 500 je tvuj :wink:

A myslim ze kdyz mas napravy z Gcka, tak by bylo podle me lepsi ho tam dat rovnou. Aspon se potom vyhnes pripadnymu dalsimu rozdelavani.
jo ale on je nakej divnej však ho máš protože ti nešel ne a brals zneho naky vjeci takže neco chybý :roll:
Mam ho protoze jsem ho dostal k autu. Bral jsem z nej akorat to tlakovy cidlo a to uz je tam zpatky, pac jsem ho nakonec nepotreboval.

Uživatelský avatar
smyk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2693
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousíčekkk od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smyk »

Majsha píše:
LeeBa píše: ty si asi jedinej kdo ma g60tku ?? 8) :lol: :lol: ..
To jsem nerekl, ale kdyz jsem tu cetl tu debatu, tak jsem musel neco napsat :wink:
Jo a nechces se stavit sem za nama do Vyskova ? Aj bych Te tu uvital a pokecal o Gcku :P
no me to taky slíbily že dojedou že libi ondro martine atd a musím zanima jezdit plkat do brna :D ale jezdím rad
Zde se plní muj další sen tentokrát ten pravej original:-)
https://www.facebook.com/Golf-2-Rallye- ... 999392424/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Majsha »

smyk píše:
Majsha píše: To jsem nerekl, ale kdyz jsem tu cetl tu debatu, tak jsem musel neco napsat :wink:
Jo a nechces se stavit sem za nama do Vyskova ? Aj bych Te tu uvital a pokecal o Gcku :P
no me to taky slíbily že dojedou že libi ondro martine atd a musím zanima jezdit plkat do brna :D ale jezdím rad
Tak priste aspon bekni ze jedes, jo. At muzu jet s Tebou...

Uživatelský avatar
smyk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2693
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousíčekkk od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smyk »

máš to tadyk pořadne sledovat :wink:
Zde se plní muj další sen tentokrát ten pravej original:-)
https://www.facebook.com/Golf-2-Rallye- ... 999392424/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Majsha »

smyk píše:máš to tadyk pořadne sledovat :wink:
Ja mam zrovn cas to tu vsecko kazdej den 9x prolejzat :wink:
Neni rychlejsi rict v praci treba : Vecer jedu do Brna ?

Uživatelský avatar
LeeBa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LeeBa »

neboj smejku..... taky na to dojde 8) .... kdy bude naka akce ??? doufam ze uz se konecne strefite kdyz nebudu muset nepit :lol: :lol:

Uživatelský avatar
LeeBa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LeeBa »

Majsha píše:
LeeBa píše: ty si asi jedinej kdo ma g60tku ?? 8) :lol: :lol: ..
To jsem nerekl, ale kdyz jsem tu cetl tu debatu, tak jsem musel neco napsat :wink:
Jo a nechces se stavit sem za nama do Vyskova ? Aj bych Te tu uvital a pokecal o Gcku :P
vyskov nejni zase tak daleko ... ale pokecat se da stejne pekne i v hospode :lol: :lol: ...ne vazne ...trosku to sleduj a az bude nakej sraz tak doufam ze te tam uvidim ... Gcku ZDAR ZDAR ZDAR...

Uživatelský avatar
smyk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2693
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousíčekkk od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smyk »

LeeBa píše:
Majsha píše: To jsem nerekl, ale kdyz jsem tu cetl tu debatu, tak jsem musel neco napsat :wink:
Jo a nechces se stavit sem za nama do Vyskova ? Aj bych Te tu uvital a pokecal o Gcku :P
vyskov nejni zase tak daleko ... ale pokecat se da stejne pekne i v hospode :lol: :lol: ...ne vazne ...trosku to sleduj a az bude nakej sraz tak doufam ze te tam uvidim ... Gcku ZDAR ZDAR ZDAR...
ne ne EATONU ZDAR ZDAR :wink: :D
Zde se plní muj další sen tentokrát ten pravej original:-)
https://www.facebook.com/Golf-2-Rallye- ... 999392424/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Majsha »

smyk píše:
LeeBa píše: vyskov nejni zase tak daleko ... ale pokecat se da stejne pekne i v hospode :lol: :lol: ...ne vazne ...trosku to sleduj a az bude nakej sraz tak doufam ze te tam uvidim ... Gcku ZDAR ZDAR ZDAR...
ne ne EATONU ZDAR ZDAR :wink: :D
Na sraz pojedu, ale Smajk za vama jezdi do Brna casteji a nic nerekne.

A do Golfa patri jedine Gcko :wink:

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“