Jaka kola na leto??

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
mifii
Řidič
Řidič
Příspěvky: 151
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Domažlice

Jaka kola na leto??

Příspěvek od mifii »

Zdravim vsechny vw clubaky.Uz se tady zacalo prezouvat na leto:)Nu mam takovy dotaz.Koupil jsem G4 na zimakach a nemam k nemu letni kola.Je na žlutych pruzinach a je tedy pekne snizenej:)Nu a preyslim o koupi novych hlinikacu a pneu o rozmeru 18-19" ale nevim jake ET a sirku disku a jake pneu.Ma s tim nekdo zkusenosti?Jake mate rozmery vy na autech?Diky za rady

boobika
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2542
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kousek od Brna

Re: Jaka kola na leto??

Příspěvek od boobika »

mifii píše:Zdravim vsechny vw clubaky.Uz se tady zacalo prezouvat na leto:)Nu mam takovy dotaz.Koupil jsem G4 na zimakach a nemam k nemu letni kola.Je na žlutych pruzinach a je tedy pekne snizenej:)Nu a preyslim o koupi novych hlinikacu a pneu o rozmeru 18-19" ale nevim jake ET a sirku disku a jake pneu.Ma s tim nekdo zkusenosti?Jake mate rozmery vy na autech?Diky za rady
vzhledem k našim silnicím doporučuji 14" disky a pneu něco kolem 195/150 r14 :D

teď vážně ... když skočíš třeba na http://www.e-pneu.cz" target="_blank a najdeš si tam svoje auto, tak tam nějaký kola najdeš

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čapik »

pokud chceš 18ky, tak ber 225/40 R18 a ALU ET+-35 7,5-8J18 Takhle to má i GTI a R32...

19ky, nevím :?
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Uživatelský avatar
mifii
Řidič
Řidič
Příspěvky: 151
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Domažlice

Příspěvek od mifii »

14 bych tam asi ani nedostal :lol: Nu a ty 18 uz jsem na jednom golfiku videl.Budu shanet tyhle rozmery co si mi poslal.Diky a stejna sire vepredu i v zadu?

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“