VR6 do zatáček chcípá, HELP

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
earthquaker
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 18.04.2011 18:03
Bydliště: Sokolovsko

VR6 do zatáček chcípá, HELP

Příspěvek od earthquaker »

Ahoj, v neděli jsem si přivezl domu bývalou Ibizu VR6 po Martinovi Kubiczkovi alias Kubim.Tento bývalý Showcar jsem našel na inzerátu, v hodně zuboženym stavu na jedné zahrádce v Liberci.Autí jsem zachránil od jisté smrti rozřezáním, neboť jeho majitel rozhodl, že se z auta vyndá vzduchový podvozek GAS a zbytek auta poputuje do šrotu.Slovo dalo slovo a já se loučil se svým passatem B5 variant a výměnou si odvážel domů jeden z nejhezčích showcarů naší tuningové scény.Auto čeká kompletní renovace, ale teď k problému: V autě je 2,8VR6 a docela i fungující, jedniný problém nastává, pokud jedu pomalu a zatočím volantem, auto se začne dusit, chcípat a jít tak na 4 válce, pokud jedu rychle je tento jev méně znatelný.Pokud se nehýbe volantem jede auto naprosto normálně.Poraďte prosím někdo co by to mohlo být.Předesílám že auto stálo rok a půl v záhonku s jahodama. :) Děkuji za jakoukoli radu.VAG napíchnout nepůjde, protože při přestavbě motoru nějak zapomněli na zásuvku OBD.
VW Sharan 1,8 20V Turbo Highline CARRAT Automatic 99, VW Passat 1,8 20V Turbo tiptronic highline 99 EX:Seat IBIZA VR6 2,8 showcar KUBI, VW Passat B5 1,8 20V Variant Automatic 97

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“