smrad z klimy

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
bubakmike
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 26.04.2011 19:42
Bydliště: Horní Suchá

smrad z klimy

Příspěvek od bubakmike »

Ahoj klubaci,
predchozi majitel klimu asi neresil/nefungovala. Zprovoznil jsem ji, a po zapnuti sel do kabiny smrad - jak kdybych strcil hlavu do pytle plnehoo prachu z vysavace. Koupil jsem dezinfekci - penovou, vystrikal tim vsechny dutiny, vzduchovody, proste kam az to slo. Samozrejmosti vymena kabinoveho filtru. Ted pri zapnute klime je vzduch bez zapachu, ale jakmile ji vypnu tak jde do kabiny zase ten sam smrad. Tzn. problem presne opacny - pri vypnute klime smrad, pri zapnute pohoda. Netusi nekdo cim to a hlavne jak se toho smradu zbavit? Diky za jakykoliv napad..

RenoVW
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 26.05.2011 10:22
Bydliště: Zábřeh

Re: smrad z klimy

Příspěvek od RenoVW »

dezinfekce,ale ne penou,to chce aerosolem,ta pena se nedostane vsude,ono to s vlastnim okruhem klimy nema nic spolecneho krom vyparniku,jde jen o pruduchy topeni,staci kdyz to auto nejakou dobu nekde stoji a dostane se tam vlhko a nejvic toho je na vyparniku klimatizace,protoze tam se srazi voda,tak ze se tam vytvareji bakterie a plisen a proto to smrdi ... ta desinfekce stoji 350,-

bubakmike
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 26.04.2011 19:42
Bydliště: Horní Suchá

Re: smrad z klimy

Příspěvek od bubakmike »

OK, díky za tip.
http://autokelly.cz/#PATH=3770512;37705 ... ST=0|LNG=0|" onclick="window.open(this.href);return false;
tohle by asi mohlo pomoct..?

kolomaznik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 15.07.2011 22:18

Re: smrad z klimy

Příspěvek od kolomaznik »

Zdravím, jen se chci zeptat, jestli ten sprej pomohl, dělá mi to úplně to samý a smrad je to strašlivej :-)

Uživatelský avatar
iconek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mělník

Re: smrad z klimy

Příspěvek od iconek »

Mě klima taky docela zapáchala a problém byl u výměníku.Vrtnul jsem proto malou dírku do plastovýho obalu, nastříkal a byl od smradu pokoj.Jinak normálně nafuň tu pěnu i pod filtr k vrtuli.

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“