Identifikační štítek Touran - přetržený

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
Chozin
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1436
Registrován: 23.05.2008 15:32
Bydliště: Frýdlant
Kontaktovat uživatele:

Identifikační štítek Touran - přetržený

Příspěvek od Chozin »

Ahoj, potřeboval bych pomoci s identifikačním štítkem :arrow: po dovozu vozidla z DE jsem si všiml, že štítek ve dveřích je přetržený a polovina ho chybí :!: Dnes jsme šli na technickou, že vozidlo příhlásíme a bez něho nám nechtějí vystavit papíry na přihlášení. U dealera mi řekli, že už to nedělají a mám si zajít na DI a oni si to ověří a následně znovu na STK.

Mohl by mi někdo poradit, jak vyřešit tento problém??

Díky Chozin

Uživatelský avatar
Palko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 748
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZLÍN
Kontaktovat uživatele:

Re: IDENTIFIKAČNÍ ŠTÍTEK TOURAN - Přetržený

Příspěvek od Palko »

po dovozu vozidla z DE jsem si všiml, že štítek ve dveřích je přetržený a polovina ho chybí :budo:
proboha chlape to snad nemyslíš vážně, identifikační znaky auta jsou první věcí po kterých jdu, koho a co vedlo k tomu že poškodil štítek nad tím můžeme jen spekulovat ale když už se stalo tak štítek na sloupku není jediným znakem který potvrzuje identitu vozu, doporučoval bych ti nechat si prolustrovat a ověřit tourana přes společnosti které se tímto zabývají jedině tak předejdeš pozdějším problémům, pak teprve řešit dovozovou.
Laser aréna ve Zlíně http://www.zona123.cz

Uživatelský avatar
pepe IV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 107
Registrován: 27.01.2009 20:59
Bydliště: Praha

Re: IDENTIFIKAČNÍ ŠTÍTEK TOURAN - Přetržený

Příspěvek od pepe IV »

Chozin píše:Ahoj, potřeboval bych pomoci s identifikačním štítkem :arrow: po dovozu vozidla z DE jsem si všiml, že štítek ve dveřích je přetržený a polovina ho chybí :!: Dnes jsme šli na technickou, že vozidlo příhlásíme a bez něho nám nechtějí vystavit papíry na přihlášení. U dealera mi řekli, že už to nedělají a mám si zajít na DI a oni si to ověří a následně znovu na STK.

Mohl by mi někdo poradit, jak vyřešit tento problém??

Díky Chozin

Cus,ted jsme resili podobnou vec na s-maxovi z belgie,s tim rozdilem,ze tam byl stitek uplne jinej.
Vsechno na voze sedelo,jen typovej byl z galaxie.Po konzultaci se zastoupenim ford cr nam bylo oznameno,ze uz se jim to nekolikrat stalo a omylem se nalepil stitek z neceho jinyho na neco jinyho :mrgreen:

postup byl nasledujici: 1-delala se dovozovka-zjistena neshoda typovyho stitku s vozemNa stk udelaji klasickou dovozovku s tim,ze nenechaji vuz projit a v poznamkach bude napsano,ze vuz nema,nebo je poskozen,nebo se neshoduje atd. typovy stitek a je treba vystavit novy.

2)PAK MUSIS NA ZASTOUPENI PRO CR,TAM ZAZADAS O NOVEJ.tREBA FORD KOMUNIKOVAL JEN PRES MAIL.
3)PAK CEKAS AZ TI HO POSLOU-FORDU TO TRVALO 14 DNI.
4)PAK SE STITKEM JEDES NA OPAKOVACKU STK-100,-
MIMOCHODEM VYDANI NOVYHO STITKU U FORDA VYSLO NA 4000,- A TO I PRES TO ZE TO BYLA JEJICH CHYBA,RESP. OMYL PRI VYROBE.
POKUD BY SE NAM NECHTELO CALOVAT,TAK UZ SE PAk asi jedine soudit...
Ale to je mimo tema.Kazdopadne tem 4 bodum se nevyhnes,pokud nemas znamiho,kterej to prehlidne.

Uživatelský avatar
Chozin
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1436
Registrován: 23.05.2008 15:32
Bydliště: Frýdlant
Kontaktovat uživatele:

Re: IDENTIFIKAČNÍ ŠTÍTEK TOURAN - Přetržený

Příspěvek od Chozin »

:arrow: Palko nebyla to moje chyba, je to vozidlo bratra já při převzetí vozidla nebyl, ale to jedno. Vím že to není jediný identifikační štítek. Je na měm jen VINko, váhy vozidla a kod motoru, VINko na podlaze i pod sklem jsou OK na ID štítku je posledních 8 znaků z VINka a ty sedí s TP a celé je vidět pod určitým uhlem, že tam byli. Podle dovozce tady z obce to prý není problém, ža pokud lakuje nějaký díl, kde je štítek tak mu ho u dealer Škody dodá. Ale VW to udájně již nedělá??

:arrow: pepe IV díky za informace no uvidíme jak dopadnu.

Uživatelský avatar
matasimek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 772
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moravák su ze Zlínska

Re: IDENTIFIKAČNÍ ŠTÍTEK TOURAN - Přetržený

Příspěvek od matasimek »

asi bych zkusil toto

http://www.buchtara.cz/buchtara/eshop/1 ... VOLKSWAGEN" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
pepe IV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 107
Registrován: 27.01.2009 20:59
Bydliště: Praha

Re: IDENTIFIKAČNÍ ŠTÍTEK TOURAN - Přetržený

Příspěvek od pepe IV »

tak to bych radsi nezkousel :mrgreen:

Uživatelský avatar
matasimek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 772
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moravák su ze Zlínska

Re: IDENTIFIKAČNÍ ŠTÍTEK TOURAN - Přetržený

Příspěvek od matasimek »

a proč když nebude k rozeznání od originálu? a udělají ti ho na míru s tvým vin a hmotnostma?
PS jinak sem viděl co donedávna dával dával VW jako náhr.díl, byl chromovaný s černým písmem, to fakt bilo do očí...

Uživatelský avatar
TMiky
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 352
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: IDENTIFIKAČNÍ ŠTÍTEK TOURAN - Přetržený

Příspěvek od TMiky »

matasimek píše:a proč když nebude k rozeznání od originálu? a udělají ti ho na míru s tvým vin a hmotnostma?
PS jinak sem viděl co donedávna dával dával VW jako náhr.díl, byl chromovaný s černým písmem, to fakt bilo do očí...
to uz se dneska nedela... na stesti, uz jen s uradem. Kdyz budes mit stitek stejnej, jako byl z vyroby, tak to chyba neni...

;)
TMiky
------------------------------
Porsche Česká Republika s.r.o.
Záruky
Radlická 740/113d
158 00 Praha 5
http://www.porsche.co.cz
------------------------------

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“