Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Motor 2,0 TDI PD DPF (125kW BMR) 2006 - 'náladovost' cuk
PříspěvekNapsal: 06.07.2011 17:56 
Člen klubu

Hodnost:

Člen klubu

24.02.2006

2694

Praha

kopiJa16 píše:
motorpower píše:
kopiJa16 píše:
Tak jsem nechal DPF odstranit u specializované firmy a vypadá to, že to byla trefa do černého. Zatím najeto 300km a bez problémů. Před "vykucháním" jsem najel sotva 100km a už "to" dělalo a ted nic. Dám vědět jak to vypadá po dalších najetých km, snad to vydrží:-)

Nevím která to byla firma, ale až se ti to znovu rozsvítí, tak dej vědět... Platí pro všechny :) dotazy na Xkubik :)

Ok, ale mám na to záruku dva roky, takže jestli se mi něco rozsvítí, tak první poletím k nim to reklamovat. A navíc, mě se nikdy nic nerozsvítilo, auto je údajně bez chyb :good:

To je jen dobře... cca po 5000km. Pokud překonáš tento nájezd je vše OK.

Úprava výkonu vašeho vozu, [color=#BF0040]nové turbo pro váš vůz.[/color]

Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Předmět příspěvku: Re: Motor 2,0 TDI PD DPF (125kW BMR) 2006 - 'náladovost' cuk
PříspěvekNapsal: 10.07.2011 21:14 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

29.10.2008

22

Beroun / Mladá Boleslav

motorpower píše:
kopiJa16 píše:
motorpower píše:
kopiJa16 píše:
Tak jsem nechal DPF odstranit u specializované firmy a vypadá to, že to byla trefa do černého. Zatím najeto 300km a bez problémů. Před "vykucháním" jsem najel sotva 100km a už "to" dělalo a ted nic. Dám vědět jak to vypadá po dalších najetých km, snad to vydrží:-)

Nevím která to byla firma, ale až se ti to znovu rozsvítí, tak dej vědět... Platí pro všechny :) dotazy na Xkubik :)

Ok, ale mám na to záruku dva roky, takže jestli se mi něco rozsvítí, tak první poletím k nim to reklamovat. A navíc, mě se nikdy nic nerozsvítilo, auto je údajně bez chyb :good:

To je jen dobře... cca po 5000km. Pokud překonáš tento nájezd je vše OK.

No, takže já si zatím odstranění DPF nemůžu taky vynachválit. Tady Petr(Motorpower) my ho odstranil cca před měsícem a od té doby jsem najezdil skoro 3 tis. km a bez jakéhokoli problému. Auto táhne krásně odspodu a žádná závada se zatím neobjevila. Zmizela ta náladovost i cukání. Vše je jak má, akorát mám pocit, že těch 170 koní tam stejně není. Ale hlavně, že jezdí bez problémů.

Akorát poznatek: auto smrdí jak stará karosa :-D a z výfuku jde víc dunivý zvuk ;-)

Předmět příspěvku: Re: Motor 2,0 TDI PD DPF (125kW BMR) 2006 - 'náladovost' cukání
PříspěvekNapsal: 08.11.2016 18:34 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

15.05.2011

19

Zdar, stále tu nikdo nedal vědět jak se jmenuje ta podtlaková nádobka tak je to 03G 129 061 kdyby to někdo sháněl :wink: je to stejné s motorem BMN z OII RS

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]