Rezonance

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
michalek1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 29.12.2009 10:42

Rezonance

Příspěvek od michalek1 »

Zravím místni znalce,mám 2 roky starej vw caddy 1,4 59 kw 80 koni 16 ventil motor označeni bud,auto ma najeto 26000km ,auto jsem kupoval jako fungl nove když jsem najel 1500km předělal jsem ho na lpg,od cca 25500km mi strašne rezonuje zadni -posledni díl vyfuku,když jsem měl předtím felicii na lpg měnil jsem vyfuk cca každe 2 až 3 roky,je možné aby odešel vyfuk na 2 roky starem autu????vyfuk je origo nerezovej novej stoji 55OOkč jsem z toho na prašky zaruka skončila v dubnu letos,je možne že se vypalili přepažky ve vyfuku?když jsem ležel pod autem gumi co drži komplet vyfuk jsou jak uplně nove žádna vůle nikde žadna rez začlo to dělat z ničeho nic a děla to u všech rychlosti jak přeřazuji z 1 na 5 a taky hlavně když mám zařazenou rychlost je jedno kterej stupen a motor zpomaluje třeba z kopce nebo dojezd ke křižovatkám,může někdo poradit čím to je jestli je výfuk v haji nebo nějakej třeba silentblok na motoru atd děkuji všem za odpověd a radu.

Uživatelský avatar
Martin. D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2471
Registrován: 16.06.2008 05:57

Re: REZONANCE

Příspěvek od Martin. D »

Není třeba uvolněný tepelný stínění ( ten hliníkovej plech nad výfukem :mrgreen: ) ?

michalek1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 29.12.2009 10:42

Re: Rezonance

Příspěvek od michalek1 »

Takže problem vyřešen ,vyměna zadního dílu vyfuku cena 5580kč,byla praskla přepažka ve vyfuku a ta rezonovala,je to neuvěřitelne 26 měsicu sterej výfuk original,koupil jsemv Opavě u Hellera novej,dali na něj zaruku 4 roky že od nového roku davaji na originalni díl záruku 4 roky bohužel na auto byla zaruka 2 roky a ta skončila 31.3.2011.Samotny vífuk stal 5459kč dali mi na něho slevu 10 procent zbytek sem doplatil za přehoz ,uchyt a sponu vyfuku,2 roky origo vyfuk ptal jsem se jestli ho nahodou nedělaj v Čine prej ne měl jsem prostě smůlu že jsem narazil asi na špatne udělanej vyfuk od vyroby,že prej origo vydrži minimálně 5 let,no nevim kvalita vw čím dal tím vic klesa,měl jsem zůstat u Škody tam sem neměl kromě spotřebních věci žadnej problem výfuk měněm po 7 letech od novoty a to by ješte vydržel!

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“