Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Rezonance
PříspěvekNapsal: 15.06.2011 22:37 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

29.12.2009

67

Zravím místni znalce,mám 2 roky starej vw caddy 1,4 59 kw 80 koni 16 ventil motor označeni bud,auto ma najeto 26000km ,auto jsem kupoval jako fungl nove když jsem najel 1500km předělal jsem ho na lpg,od cca 25500km mi strašne rezonuje zadni -posledni díl vyfuku,když jsem měl předtím felicii na lpg měnil jsem vyfuk cca každe 2 až 3 roky,je možné aby odešel vyfuk na 2 roky starem autu????vyfuk je origo nerezovej novej stoji 55OOkč jsem z toho na prašky zaruka skončila v dubnu letos,je možne že se vypalili přepažky ve vyfuku?když jsem ležel pod autem gumi co drži komplet vyfuk jsou jak uplně nove žádna vůle nikde žadna rez začlo to dělat z ničeho nic a děla to u všech rychlosti jak přeřazuji z 1 na 5 a taky hlavně když mám zařazenou rychlost je jedno kterej stupen a motor zpomaluje třeba z kopce nebo dojezd ke křižovatkám,může někdo poradit čím to je jestli je výfuk v haji nebo nějakej třeba silentblok na motoru atd děkuji všem za odpověd a radu.

Předmět příspěvku: Re: REZONANCE
PříspěvekNapsal: 16.06.2011 06:37 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

16.06.2008

2446

Strážek na Vysočině bo Žďár nad Sázavou

Není třeba uvolněný tepelný stínění ( ten hliníkovej plech nad výfukem :mrgreen: ) ?

Předmět příspěvku: Re: Rezonance
PříspěvekNapsal: 19.06.2011 14:16 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

29.12.2009

67

Takže problem vyřešen ,vyměna zadního dílu vyfuku cena 5580kč,byla praskla přepažka ve vyfuku a ta rezonovala,je to neuvěřitelne 26 měsicu sterej výfuk original,koupil jsemv Opavě u Hellera novej,dali na něj zaruku 4 roky že od nového roku davaji na originalni díl záruku 4 roky bohužel na auto byla zaruka 2 roky a ta skončila 31.3.2011.Samotny vífuk stal 5459kč dali mi na něho slevu 10 procent zbytek sem doplatil za přehoz ,uchyt a sponu vyfuku,2 roky origo vyfuk ptal jsem se jestli ho nahodou nedělaj v Čine prej ne měl jsem prostě smůlu že jsem narazil asi na špatne udělanej vyfuk od vyroby,že prej origo vydrži minimálně 5 let,no nevim kvalita vw čím dal tím vic klesa,měl jsem zůstat u Škody tam sem neměl kromě spotřebních věci žadnej problem výfuk měněm po 7 letech od novoty a to by ješte vydržel!

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]