VW Golf V rezne

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
martincbgolfV
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 05.05.2009 11:14

VW Golf V rezne

Příspěvek od martincbgolfV »

Náhodou jsem našel malou kytičku pod lakem na C sloupku. Auto je TOP stav, jsem první majitel, pouze garážované, tzn. velký šok. Zatím jsem našel jen toto 1 místo - velikost je cca tak 8 mm v průměru. Lak zatím neprasknul. Co s tím, má někdo podobnou zkušenost?

Podle mně jde o místní vadu pozinku na plechu, ale bojim bojim, co a kde to bude dělat dál.

Btw. V servise si auto prohlédli a nafotili a odeslali k posouzení k importérovi. Bylo mi řečeno, že se neřídím servisním plánem intervalů prohlídek ( 1. prohlídka v 29,5 tis., 2. prohlídka v 61 tis.), takže ať moc nepočítám s uznáním záruky na lak...:-)
Tiguan 1.4 TSI 90 kW BMT
Golf 1.2 TSI 77 kW

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Golf V rezne

Příspěvek od elit »

Nejak nechapu co ma spolecnyho karoserie s prohlidkami. Jakoze by to nerezlo kdyby jsi jezdil vcas?
Passat 2008 BMP

David.rsn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 01.06.2011 19:22

Re: VW Golf V rezne

Příspěvek od David.rsn »

Ty prohlídky nemají společného nic, spíš se jen VW nechce platit, tak si hledají záminky :))

Uživatelský avatar
TMiky
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 352
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Golf V rezne

Příspěvek od TMiky »

Jde o princip...
Obecne se rika: Kdyz by prijel vcas na prohlidku, mohla se vec zjistit driv a nemusela byt skoda tak velka.

Jde ted opravdu o vyckani, jak to posoudi vyrobce.

;)

Zdravi
TMiky

Tommyal
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 19.06.2011 21:31

Re: VW Golf V rezne

Příspěvek od Tommyal »

tak me se to stalo taky presne na tom miste asi 30mm musim to zavčas spravit auto nemam jako nove sem 2majitel a mam 120tisic najete nechapu proc se to stalo :?

Detox
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 11.11.2008 12:21
Bydliště: Deštné v Orl. horách
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Golf V rezne

Příspěvek od Detox »

Stalo se mi to u Opelu omega, kdysi. Bylo mi řeceno, ze dávají záruku na prorezavění 6 let, jenže toto je sice 4 roky, ale není tam díra. Tak jsem to poctivě solil a šťoural šroubovákem aby tam vznikla díra zkrz. Mezitím jim pohrozil TV Nova, a pak už to šlo jako po drátku. Dokonce se jim podařilo zfalšovat, neboli vymyslet novou servisní knížku a pravda je že mě to stálo 3litrovou flašku Jacka. Výměna obou dveří v hodnotě 30 litrů proběhla úspěšně. :-)

Uživatelský avatar
jenicek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: praha

Re: VW Golf V rezne

Příspěvek od jenicek »

:rofl:

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“