UPLNE ZAMRZLE RADIO

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
radegast32
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 20.02.2008 15:29
Bydliště: Ostrava

UPLNE ZAMRZLE RADIO

Příspěvek od radegast32 »

Zdravim Panove, pujcil jsem si na dovolenou Craftera. Ma to original radio s malym uzkym displejem, jen na prehrani CD a radia. Strcil jsem do nej CD co jsem si vypalil a kdyz jsem chtel presunout dalsi pisnicku v rade, tak se radio zaseklo. Zkusil jsem, drzet tlacitko Eject, zkusil vypnout, proste vsechny tlacitka... Porad nic, hralo samo jednu pisen po druhe. Rikal jsem si ze kdyz zastavim a vypnu motor tak se taky vypne... Ale nic, hralo si dal i po vystoupeni a zamknuti vozu. Kdyz jsem po hodine prisel, tak uz sice nehralo, ale na displeji porad ta sama prvni pisnicka a ne a ne se vypnout...

Poradi mi nekdo nejaky trik - hodny amatera, nebo bych s tim mel radsi do VW. Jedu asi 1100 km a planuju jet pres noc... Hodilo by se si pri necem pobrukovat...

DIKY ZA KAZDOU RADU.

radegast32
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 20.02.2008 15:29
Bydliště: Ostrava

Re: UPLNE ZAMRZLE RADIO

Příspěvek od radegast32 »

Nikdo si nebude vedet rady?

radegast32
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 20.02.2008 15:29
Bydliště: Ostrava

Re: UPLNE ZAMRZLE RADIO

Příspěvek od radegast32 »

Tak mi to nedalo a sel se na to jeste podivat. Je to radio RCD 2001 a porad je na displeji ta sama pisnicka, nehraje. Kdyz jsem zapnul svetla, tak radio zustalo tmave (tak jako ve dne).

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: UPLNE ZAMRZLE RADIO

Příspěvek od pohodarkajik »

zkus ho vyndat a odpojit konektory, pokud mas na to plisky a hlavne kod k radiu, nebo odpoj baterku auta, vic ti asi nikdo takhle neporadi

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“