Plašička hlodavců a podobné havěti

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
groove
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlavwsko

Plašička hlodavců a podobné havěti

Příspěvek od groove »

Máte prosím někdo nějakou zkušenost s nějakou plašičkou na hlodavce, kuny a ostatní havěť?
Vypadá to že se nám v motorovém prostoru zabydlel nějaký tvor. A jedno auti začalo zlobit, tak sháním něco co je bude plašit a je ověřené, než se nám nastěhují do druhého auta.
Díky za rady

Uživatelský avatar
koudaswr6
Člen klubu
Příspěvky: 751
Registrován: 02.12.2008 23:25
Bydliště: ostraVWa
Kontaktovat uživatele:

Re: Plašička hlodavců a podobné havěti - prosím poradtě

Příspěvek od koudaswr6 »

groove píše:Máte prosím někdo nějakou zkušenost s nějakou plašičkou na hlodavce, kuny a ostatní havěť?
Vypadá to že se nám v motorovém prostoru zabydlel nějaký tvor. A jedno auti začalo zlobit, tak sháním něco co je bude plašit a je ověřené, než se nám nastěhují do druhého auta.
Díky za rady
jj existují.. ja vyzkoušel spreye s nad od všech výrobců proti havětim a nic... nakonec jsem koupil plašičku a od te doby mam klid.. stala cca 300 v globusu ale nevim jestlo toto nemaji jen jako zimní zboží..
G IV V6 >>>>204<<<<< +chip
Svařováni Hliníku, nerezi .... atd
R 1 3 5
└┼┼┤ ♥GIV V6 ♥
2 4 6
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=179149" onclick="window.open(this.href);return false;

blonn
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 310
Registrován: 03.09.2008 21:35
Bydliště: Praha

Re: Plašička hlodavců a podobné havěti - prosím poradtě

Příspěvek od blonn »

Lidsky vlasy do puncochy a zavesit do motorovyho prostoru :wink:

Uživatelský avatar
Vadoho
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 372
Registrován: 11.02.2008 20:48
Bydliště: Tábor

Re: Plašička hlodavců a podobné havěti

Příspěvek od Vadoho »

já sem měl problémy s myší a koupil jsem myšoplaš a od tý doby klid,vyrábí firma deramax.cz

Uživatelský avatar
morlog
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3035
Registrován: 19.04.2011 20:29
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Plašička hlodavců a podobné havěti

Příspěvek od morlog »

cau ja hledam nejakou elektronickou plašičku hlodavcu nejako nic nemuzu najit nepouzivate nejakou ktera na 100% funguje

Uživatelský avatar
morlog
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3035
Registrován: 19.04.2011 20:29
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Plašička hlodavců a podobné havěti

Příspěvek od morlog »

docela by me zajimalo kdyz bych si koupit kryt pod motor tak by se me tam nemeli dostat ne???

Lakvarius
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 12.04.2010 12:19
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Plašička hlodavců a podobné havěti

Příspěvek od Lakvarius »

Mimo jiné i ty plašičky se řeší třeba tady: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=238&t=190015" onclick="window.open(this.href);return false;

Jinak samotnej kryt pod motor pomůže spoustě věcí, ale zrovna proti zvířátkům ne. Jsou kolem něj pořád poměrně dost velký otvory a zvíře velikosti kuny to bohužel určitě nezastaví... Mě stačilo podívat se na motor (mám G-IV TDI, kde je ten kryt už z výroby) a silnice jsem viděl tolik, že jsem hned přistoupil k nasazení vlasů v punčoše a spreje. Zatím jsem žádné známky po zvířatech v motoru nenašel (přitom po kapotě mi něco běhá velmi často) a pevně doufám, že to tak u zůstane...

Uživatelský avatar
tom.ik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1327
Registrován: 07.11.2009 16:10
Bydliště: Písek ok.F-M sev.morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Plašička hlodavců a podobné havěti

Příspěvek od tom.ik »

JJ přesně tak,ty kuny nebo co za svinstva Ti tam nalezou i přez škvirky 5cm,mám zadeklovany cely spodek a přesto mám motor kolikrat od bahna jak se tam ty potvory pak vyhřivaji,někdo mi říkal že stačí dat vonny stromeček někam do motorového prostoru a že tam pak nelezou nebo nastříkat nějaky parfém a někdo že stači chomač vlasu a taky že pry to cíti a nelezou tam tak nevím ještě jsem nic z toho nevyzkoušel.
SEAT ALHAMBRA 1.9 Tdi 85 kW+chip od Tdi Drapek
vw golf IV 1.9Tdi 81kW+chip
škoda SUPERB 1.8T tiptr. LPG
BMW 320i 6V,vw golf I 1.6i,golf II 1.6D,golf III 1.9D

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“