Pružiny H&R - "kvalita"?

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
ron
Profík
Profík
Příspěvky: 952
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Pružiny H&R - "kvalita"?

Příspěvek od ron »

nějak jsem měl zafixováno, že tahle značka by měla být hypoteticky kvalitní, min. cena to naznačuje,
ale poté co na autě mojí paní praskly obě přední pružiny jsem poněkud zklamaný...
jedna prdla předevčírem mě za jízdy a vzala sebou i kus hrnce a kabel k ABSku :roll: - takže jsem ji vyměnil včetně uložení a včera jsem "pro sichr" rozebral i druhej tlumič a ...ejhle byla prasklá taky a na podobném místě (byť tady šlo asi už o starší lom, který si jen sedl), takže šla ven taky...dal jsem radši nové Lesjöforsy, ty mám osvědčené

docela mě to znechutilo, tak jsem se chtěl zeptat, jestli jste se s tím u HR setkali? tohle bych čekal u starých zrezlých pružin s vyšším zatížením - podotýkám, že jde o Polo 1,6i r.98 - tedy velmi lehké auto s minimálním nájezdem (pružiny měly nalítáno celkem 70 tis.km) a žádným závodním stylem jízdy, jinak test tlumičů a uložení nápravy neukázal žádný problém...
osobně se kloním k názoru, že jednou z příčin byla ochranná bužírka, pod kterou se drží voda a hnije to
foto přikládám
Přílohy
Obraz0181.jpg
Obraz0182.jpg
Golf a Polo - naše VW rodina
golf však stále ve výstavbě
teď navíc ještě polo s batohem - Cordoba SX....a přibyl další golf - tentokrát IV.

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“