Golf VR6 bez jiskry

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Drago21ws
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 18.07.2011 18:29

Golf VR6 bez jiskry

Příspěvek od Drago21ws »

Zdravim vsechny, mam takovy problem. Na motoru bylo provedeno zavareni hlavy. Motor chytne, ale bezi jenom na 4valce. kabely jsou novy i se svickami. Jiskra nejde ze zapolovaci civky na 3 a 4 valec. Zkousel jsem jinou zapolovaci civku, ale problem porad stejny.
Prosim muzete mi nekdo poradit na co bych se mel kouknout, nebo cim byt mohlo byt......?

Uživatelský avatar
mikevr6
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 463
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf VR6 bez jiskry

Příspěvek od mikevr6 »

Drago21ws píše:Zdravim vsechny, mam takovy problem. Na motoru bylo provedeno zavareni hlavy. Motor chytne, ale bezi jenom na 4valce. kabely jsou novy i se svickami. Jiskra nejde ze zapolovaci civky na 3 a 4 valec. Zkousel jsem jinou zapolovaci civku, ale problem porad stejny.
Prosim muzete mi nekdo poradit na co bych se mel kouknout, nebo cim byt mohlo byt......?
Muze to delat ridici jednotka.
Prodej autodilu a autodoplnku za super ceny

Drago21ws
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 18.07.2011 18:29

Re: Golf VR6 bez jiskry

Příspěvek od Drago21ws »

ridici jednotkou to taky neni, zkousel jsem jinou,nic. Mel jsem to napichli na kompu a zadnou chybu to nehlasi.

zkousel jsem odpojit za chodu snimac vackoveho hridele a motor stale bezel, nemelo by to chcipnout??

Uživatelský avatar
bRG
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1346
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf VR6 bez jiskry

Příspěvek od bRG »

ne to az odpojis snimac co je nak lice,nemam sice vercu ale cidla podobny a taky mi auto jed uplne normalne kdyz odpojiim snimac na vacce

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“