Cukání při rozjezdu

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
zdendul
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 08.07.2008 09:38

Cukání při rozjezdu

Příspěvek od zdendul »

Zdárec lidičky
Možná se to už někomu stalo a tak mi dokáže poradit / identifikovat problém a na co se zaměřit ?
Při rozjezdu tzn. když pouštím spojku (asi v půlce) tak mi začne cukat a to tak že se cele auto rozklepe....cukání přichází z nápravy, jakoby spojka....je to tak ??? nebo ještě něco jiného ?
Cukání / škubání nápravou je patrnější i při vytočení do většího rejdu nebo při zatížení (třeba plný vozík) ale dělá to i když jedu rovně...nedělá to pokaždé stejně silně...asi jak se mi povede pustit spojka :roll:
Auto je z 83 (VW Derby) a jak je na tom spojka nevím, neměl jsem to ještě rozebrané a na jízdu to potom nemá vliv
Předem děkuji za odpověď

pašik81
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 30.11.2009 22:54

Re: Cukání při rozjezdu

Příspěvek od pašik81 »

No tak skus vyměnit spojku a uvidíš :good: ...Těch DERBY už moc nejezdí že :pleasantry:

SinedSp
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 17.02.2011 12:37

Re: Cukání při rozjezdu

Příspěvek od SinedSp »

Čau,
mám podobný problém a 2 názory, co by to mohlo být. Jedni říkají spojka a druzí silenbloky.

Uživatelský avatar
zdendul
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 08.07.2008 09:38

Re: Cukání při rozjezdu

Příspěvek od zdendul »

U mě to bude asi spojka, je tam ještě asi původní a na tacho to ma 331067km, když mě se do toho tak nechce :( ..budu zatím jezdit a až se to vysere úplně tak to budu muset vyměnit, potom sdělím poznatky. :lol:

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“