Immobilizer - aktivní po výměně aku

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Basinga
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 14.07.2011 18:48
Bydliště: Teplice

Immobilizer - aktivní po výměně aku

Příspěvek od Basinga »

Prosím o pomoc, umřel mi akumulátor, auto bylo cca 6 dní bez proudu. Po výměně baterky mám hlášení
" immobilizer aktivní" a tím pádem stojím v garáži....

Díky moc. (veškerou dokumentaci k autu mám ve vlámštině...)

Golf Plus 1.9 TDI r.v. 2007
Naposledy upravil(a) Basinga dne 05.08.2011 19:05, celkem upraveno 2 x.
ex Golf Sportsvan 2016, 1,4 TSI/92kW
Touran 2019, 1,5 TSI 110kW, DSG7

Basinga
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 14.07.2011 18:48
Bydliště: Teplice

Re: Immobilizer - pomoc!

Příspěvek od Basinga »

Tak jsem obtelefonoval servisy a autoelektrikáře, všichni chtěli auto odtáhnout do jejich dílny...
Pustil jsem se do toho sám, ve VAGu žádné chyby. V jednotce Immo nebyly v jediném volně přístupném kanálu žádné hodnoty a VAG nabízel 000, tak jsem to tam pustil a je po problému.
Nicméně, v autorizovaném servisu mi tvrdili, že immo bude funkční i když z auta vyndáte aku třeba na měsíc. Jen doufám, že jsem těmi 000 nezdeaktivival immo.
ex Golf Sportsvan 2016, 1,4 TSI/92kW
Touran 2019, 1,5 TSI 110kW, DSG7

Uživatelský avatar
Vvvenoushek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 494
Registrován: 03.03.2008 19:11
Bydliště: České Budějovice

Re: Immobilizer - pomoc!

Příspěvek od Vvvenoushek »

Basinga píše:Tak jsem obtelefonoval servisy a autoelektrikáře, všichni chtěli auto odtáhnout do jejich dílny...
Pustil jsem se do toho sám, ve VAGu žádné chyby. V jednotce Immo nebyly v jediném volně přístupném kanálu žádné hodnoty a VAG nabízel 000, tak jsem to tam pustil a je po problému.
Nicméně, v autorizovaném servisu mi tvrdili, že immo bude funkční i když z auta vyndáte aku třeba na měsíc. Jen doufám, že jsem těmi 000 nezdeaktivival immo.



sice nevim jestli ten kod deaktivuje ale uz jsem prepisoval RJ NA IMMO OFF a kdyz je to vyple tak ti po otoceni klicku zablika symbol imma.pokud vyple neni sviti po otoceni klicku a pak hned zhasne.

Basinga
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 14.07.2011 18:48
Bydliště: Teplice

Re: Immobilizer - aktivní po výměně aku

Příspěvek od Basinga »

Symbol immo nebliká, chová se to korektně. Byla to náhoda, ale byl jsem bezradný, protože po výměně aku by se nic takového nemělo stát. Chovalo se to stejně na oba klíče. Při pokusu o nastartování se v řj motoru objevila správná hláška, že immo zablokovalo řj motoru. Ještě jednou připojím VAG a opíšu si, co jsem přesně udělal. Aku, které umřelo, bylo 4roky staré - Varta, ale bylo na něm 2,5V. Zkusím dobít, ta rychlá smrt je mi divná....
ex Golf Sportsvan 2016, 1,4 TSI/92kW
Touran 2019, 1,5 TSI 110kW, DSG7

Basinga
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 14.07.2011 18:48
Bydliště: Teplice

Re: Immobilizer - aktivní po výměně aku

Příspěvek od Basinga »

Takže, otevřel jsem jednotku 25-Immo, 10- přízpůsobení, kanál 0 - vymazání adapt. hodnot - pustil jsem tam 000
a vše se napravilo. Kdyby se to náhodou někomu stalo, tak zde má mustr
ex Golf Sportsvan 2016, 1,4 TSI/92kW
Touran 2019, 1,5 TSI 110kW, DSG7

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“