Nefunkčí stěrače u vw golf 5

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
david145
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 19.08.2012 21:53

Nefunkčí stěrače u vw golf 5

Příspěvek od david145 »

PROSÍM O POMOC.
Už si nevím rady. Nefungují mi stěrače u Vw Golf 5. Motorek stěračů je zaručeně v pořádku, zkoušel jsem ho v jiném autě. Na patici k motorku jde plus i kostra a na ten třetí kablík taky jde napětí, ale o trochu nižší než stálé plus (nevím co tam mám správně naměřit). A zkoušel jsem je spustit i diagnostikou jako test akčních členů a taky nic. Ale žádnou závadu to nepíše. Pojista je je taky zaručrně v pořádku.
Už nevím kde hledat...
Moc by mi pomohlo kdyby někdo aspoň tušil čím to může být.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkčí stěrače u vw golf 5

Příspěvek od tornado1 »

věřím tomu že to dám do kupy ale musím to vidět... spínač kapoty v pořádku? diagnostikou se na to dá přijít...
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

david145
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 19.08.2012 21:53

Re: Nefunkčí stěrače u vw golf 5

Příspěvek od david145 »

Spínač kapoty si myslim že je v pořádku. Protože když zavřu kapotu tak ostřikovače normálně fungují. A páčku jsem taky rozebíral, spíš jsem teda jen kontroloval a prostíkával konektrory. Tak si nejsem jistý jestli je v pořádku. Ale diagnostikou by stěrače měli jít spustit asi i kdyby byla páčka špatná, ne?

A kde máte dílnu? Nebo jak bych se popřípadě s vámi mohl spojit? Já jsem z Hluboké nad Vltavou.

Uživatelský avatar
sakytu
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 10.11.2009 18:39
Bydliště: SVWK/ Zlate Moravce / Nitra

Re: Nefunkčí stěrače u vw golf 5

Příspěvek od sakytu »

ja som mal predrate tesnenie na koliku stieraca => vytiekla vazelina a zedrelo sa to, stacilo vybrat, rozobrat a namazat, ale na GV ze by to uz bolo v prdeli? :?
VW Golf IV Variant 1,9TDI ALH -> EGR-off + TT puky+ Jednohmota+HDS57+VR6+ Dlhy 5Qalt + 312mm ATE v predu + ATE v zadu + FB Sprint 764 + Chip by TDIFun-> 106kW/145PS/351Nm

pery1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 03.11.2008 18:47

Re: Nefunkčí stěrače u vw golf 5

Příspěvek od pery1 »

Dobrý den mám stejný problém jako vy taky vše ok a přední stěrače nic. Prosím o radu jak jste tenkrát problém vyřešil. Moc děkuji už sem zoufalej 8O

Jirkash
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 03.03.2015 20:17

Re: Nefunkčí stěrače u vw golf 5

Příspěvek od Jirkash »

Odchazi často motorek, respektive jednotka.Motorek je zaroven jednotkou.Jsou tam tri kabely, +, - a lin vedeni, které budi jednotku a říká ji jak se ma motorek chovat, stirani,/cyklovani apod.Je to celkem casta zavada.Nacti adresu 09, pokud tam bude chyba s datovym vedenim¨lin, je to ono.
Passat B5 Variant 1.9, 85kw, ATJ

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“