mizne voda z expansky

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
vlada22
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 239
Registrován: 29.07.2008 19:35
Bydliště: SLOVENSKO 1.8 T

mizne voda z expansky

Příspěvek od vlada22 »

na kamaratovom aute audi a4 mizne voda z expansky asi do mesiaca musi doliat 3dcl nema nikde mokro a ani v oleji nieje voda ale zda sa mu ze cez vyfuk mu moc prska neviem ci to je voda ja si myslim ze asi nespaleny benzin ale on tvrdi ze to nesmrdi ako benzin tak sa pytam nemoze to bit tesnenie pod hlavu od vzfukovej stranz DIK

Uživatelský avatar
Vvvenoushek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 494
Registrován: 03.03.2008 19:11
Bydliště: České Budějovice

Re: mizne voda z expansky

Příspěvek od Vvvenoushek »

vlada22 píše:na kamaratovom aute audi a4 mizne voda z expansky asi do mesiaca musi doliat 3dcl nema nikde mokro a ani v oleji nieje voda ale zda sa mu ze cez vyfuk mu moc prska neviem ci to je voda ja si myslim ze asi nespaleny benzin ale on tvrdi ze to nesmrdi ako benzin tak sa pytam nemoze to bit tesnenie pod hlavu od vzfukovej stranz DIK

tesneni podhlavou..................a neni pravidlem ze musi bejt voda v oleji nebo naopak.voda ti mizi prepadem.jak motor fouka do vody a tlakuje, vyhaze to.dolij vodu.nech auto ohrat a protahni to a slapej tomu.za chvilku pokud ma palubak vyskoci hlaska o nizke hladine vody.


pokud by to nebyla hlava muze tect vodni pumpa ale na to uz by jste prisly.myslim si ze na stopro hlava.

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“