Ztráta komprese u 1,8T

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
TomHy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 191
Registrován: 24.02.2006 21:02

Ztráta komprese u 1,8T

Příspěvek od TomHy »

Chlapi, kámoš jel z Chorvatska s passatem 1,8T AEB a u Vídně mu přestal jet. Prostě jen zdechl, žádný doprovodný zvuk. Auto jelo do té doby bez problémů. Těď když točí strartér, tak motor točí jakoby bez komprese. Rozhodil jsem ventil dekl, vačky vpohodě, řetěz mezi nimi taky, rozvody bez porušení, olej se neztratil, voda přesně na měrcre. Jsu z toho jelen. Jo mazání taky ok. Prostě nemá náznak chytit. Jinak VAG nepíše žádnou chybu. Napadá mě, že mohli třeba skočit rozvody o zub dva, ale ventily vypadají ok. Zjistím u tohoto motoru nastavení rozvodů přes VAG? Je moje hypotéza možná? Díky moc za každý solidní názor;)

Uživatelský avatar
Vvvenoushek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 494
Registrován: 03.03.2008 19:11
Bydliště: České Budějovice

Re: Ztráta komprese u 1,8T

Příspěvek od Vvvenoushek »

TomHy píše:Chlapi, kámoš jel z Chorvatska s passatem 1,8T AEB a u Vídně mu přestal jet. Prostě jen zdechl, žádný doprovodný zvuk. Auto jelo do té doby bez problémů. Těď když točí strartér, tak motor točí jakoby bez komprese. Rozhodil jsem ventil dekl, vačky vpohodě, řetěz mezi nimi taky, rozvody bez porušení, olej se neztratil, voda přesně na měrcre. Jsu z toho jelen. Jo mazání taky ok. Prostě nemá náznak chytit. Jinak VAG nepíše žádnou chybu. Napadá mě, že mohli třeba skočit rozvody o zub dva, ale ventily vypadají ok. Zjistím u tohoto motoru nastavení rozvodů přes VAG? Je moje hypotéza možná? Díky moc za každý solidní názor;)

rozvody jsou vec mechanicka , na vagu tezko

Uživatelský avatar
TomHy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 191
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Ztráta komprese u 1,8T

Příspěvek od TomHy »

Vvvenoushek píše:rozvody jsou vec mechanicka , na vagu tezko
jasně, ale třeba tdi PD to v pohodě na VAGu zjistíš, tak jsem myslel jestli u 1,8T taky nejdě v nějakém kanálu VAGu vidět synchronizace kliky a vaček

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“