zámek kufru VW Bora (2002)

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Havaj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 25.08.2011 09:36

zámek kufru VW Bora (2002)

Příspěvek od Havaj »

Zdravím. Chtěl bych se zeptat, zda nemáte někdo zkušenosti s problémy se zámkem u 5. dveří (kufru) u VW Bora 2002 - sedan. Momentálně je zámek v takovém stavu, že kufr je otevřený a nejde zacvaknout. Zkoušel jsem to manuálně pohnout těma páčkama tak aby se to zavřelo a podařilo se mi to jen jednou ze sta pokusů, ale po jízdě po hrbolatém terénu se to opět samovolně otevřelo a auto mi hlásilo, že mám otevřenou zadní kapotu. Zatím jsem to neměl vymontované, ale vypadá to, jako bych viděl v zámku prasklou pružinu. Nicméně ted to vypadá, že zámek nechce zacvakávat...

Nevíte o nějaké vrakači, kde by to mohli mít v blízkosti Nový Jičín - Ostrava? Díky.
Případně, kdybych sehnal zámek z Golfu 3-4. řady či Passata, zda budou tyto zámky kompatibilní?

ZeO
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 25.08.2011 12:45

Re: zámek kufru VW Bora (2002)

Příspěvek od ZeO »

Ahoj Havaj... včera jsem se chystal k vodě , a po té co jsme naházeli baťohy do kufru, mi kufr najednou nešel zavřít - zámek nezacvakne, ani se ten kufr nezamče. Stalo se mi přesně to samé co tobě (včera!). Auto jsem musel odvézt do garáže :(

Máme VW Touran. Známej co má VW taktéž říkal, že to je naprosto normální u vw, a že když koupím novej zámek tak mám zase na x-let pokoj ... kámoš s Octavií II měl podobnej problém, akorát s tím rozdílem že mu kufr nešel otevřít.

Právě se s tím chystám jet do dílny že na to mrknem... kdyby to šlo nějak jednoduše spravit bez koupě nového zámku, dám vědět. Hodně štěstí.
Naposledy upravil(a) ZeO dne 25.08.2011 17:48, celkem upraveno 2 x.

Havaj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 25.08.2011 09:36

Re: zámek kufru VW Bora (2002)

Příspěvek od Havaj »

Ahoj ZeO :) Tak to je haluz, určitě se potom pochlub jaks dopad, ja to budu rozebírat dneska... Tak taky napíšu. Zatím

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“