Ochrana karoserie (prahů)

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
Miras 92
Pilot
Pilot
Příspěvky: 774
Registrován: 07.07.2011 19:55
Bydliště: okres Mělník

Ochrana karoserie (prahů)

Příspěvek od Miras 92 »

Ahoj, potřeboval bych prosím poradit. Minulí rok sem nechával měnit na mé G3 prahy, přišel na ně plastizol, krupice a samozřejmě vrchní lak. Jenže se někde stala chyba a prace lakýrníka nestála za nic jelikož po první zimě se začal ze spodní části prahů místy loupat lak a objevovala se rez. To se mi ani trochu nelíbilo a tak sem spodní část vybrousil, stříkl měničem rzi na základ (Dinitrol), pak Dinitrolem 445 na ochranu karoserie (krupice) 3vrstvy, a pak přelakoval plničem. Jelikož sem neměl moc času tak sem hodil jednu vrstvu krupice, počkal 12hod a druhý den hodil další dvě zhruba po 20min, nikde jsem nenašel jaký rozestupy by měli být a píše se tam že je rychleschnoucí. Ted po týdnu jsem se vrátil k práci, chtěl jsem zbrousit plnič aby mohla přijít ještě jedna vrstva a pak vrchní lak (vše sprejem, na profi lak nemam a já potřebné vybavení nemám) ale když do toho nástřiku co je na prahách dloubnu nehtem tak se tam normalně vmáčkne. Je to prostě takový gumový, ale prodejce řikal že to stvrdne.
Je někde chyba a nebo je to vpodě a prodejce se mílil ?

Díky za rady

Uživatelský avatar
Martin. D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2471
Registrován: 16.06.2008 05:57

Re: Ochrana karoserie (prahů)

Příspěvek od Martin. D »

To už nestvrdne...viděl bych to na to že plnič se "nesnesl" s tím základním nástřikem :wink:

Uživatelský avatar
Miras 92
Pilot
Pilot
Příspěvky: 774
Registrován: 07.07.2011 19:55
Bydliště: okres Mělník

Re: Ochrana karoserie (prahů)

Příspěvek od Miras 92 »

Tak tos mě nepotěšil, ale díky :-). No uvidime co to udela pres zimu, esteje je zespod vezmu gumoasfaltem na podvozky a nechám vylejt voskem.

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“