Výpadky motoru 1.8 turbo

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
kaur
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 17.09.2011 17:00

Výpadky motoru 1.8 turbo

Příspěvek od kaur »

Zdravím Vás,
na své Octavii 1,8 turbo r. 1999, mi často vypíná motor. :adr: Sednu do auta, nastartuji, motor naskočí a někdy hned chcípne. Než nastaruji znovu musím nějaký čas počkat než chytne motor. Během jízdy motor někdy stratí výkon (jako kdyby mě někdo držel za kufr) a na plynový pedál nereaguje. Začínám přibržďovat motorem, abych snížil rychlost, protože když vyřadím rychlost, motor prostě vypne a mě na palubní desce svítí baterie. Zastavím a musím počka pár minut než nastartuji. Tohle se stává jak si auto umane. Už jsem v koncích. Začal jsem výměnou svíček, palivového filtru, relé palivového čerpadla, výměnou palivového čerpadla, vyčištěním vzduchové klapky. I hadice jsem zkontroloval. Už nevím co. Na diagnostikách jsem byl, i ve škodovce - pouze slabý signál váhy vzduchu. Jezdím s vytáhlým konektorem váhy vzduhu a auto jezdí (otáčky sice trochu haprujou, ale jezdím). Dokáže váha vzduchu svým signálem/nesignálem/chybou vyřadit motor? :negative: Kde může být problém? Díky všem. :good:
Naposledy upravil(a) kaur dne 18.09.2011 14:15, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: PROSÍÍÍM POMOC 1.8 turbo

Příspěvek od Mára_VR6 »

Nadpis viz pravidla

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=28&t=183039" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“