rozbité světlo (čiré)

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
Martin-VW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u Žďáru nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

rozbité světlo (čiré)

Příspěvek od Martin-VW »

Prosím Vás o radu. Koupil jsem si do jednoho člena zde čirou přední optiku na Golf II. Jedno světlo má ale ve skle vdě malé dírky (cca 2mm). Ten kluk co mě to prodával říkal,že to jde bez problémů zalepit "čirou pryskiřicí" nebo co. Máte s tím někdo zkušenosti,nebo znáte někdo jiný fígl?Nebo kdyby někdo měl,nebo věděl kde sehnat náhradní sklo,tak bych si ho vyměnil. Jinak to potřebuju to zadělat,ale aby to světlo pak ještě dobře svítilo....dík moc za všechny rady....

Uživatelský avatar
FError
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1425
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ash
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FError »

Zajdi do papírnictví a kup si průhlednou lepicí pásku :-) a kdybys chtěl ,aby se neodlepila, tak jí přilep vteřinovým lepidlem... výsledek: jako originál :-D

Ta průhledná pryskyřece možná pude, ale nevim... a asi bude drahá jeko ku*va
VW OLDIES CLUB : http://vw-oldies.cz" onclick="window.open(this.href);return false; || VW-OLDIES.cz on GOOGLE+

Uživatelský avatar
Martin-VW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u Žďáru nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin-VW »

hmm dík.....Tak máte s tím někdo skušenosti PROSÍM........ :roll:

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

Martin-VW píše:hmm dík.....Tak máte s tím někdo skušenosti PROSÍM........ :roll:
Zajdi kde měnijou skla :arrow: přední ,boční atd. Taky zadělavají male dírky od kaminku tak by ti tam mohli poradit a nebo i spravit to. :wink:

Uživatelský avatar
Mastermind
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno a Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

zalití

Příspěvek od Mastermind »

U světel jsem to nedělal, ale v podstatě jde o to, koupit nějaký ČIRÝ 2-složkový epoxid s vysokou zabíhavostí (řídký), pořádně očistit a odmastit ty dírky, podlepit třeba izolepou a opatrně injekční stříkačkou zakapat ty dírky. Nechat vytvrdit podle specifikací (nejčastěji 24 hod), sundat izolepu a povrch pod ní očistit, odmastit a pokud bude drsný tak mírně přeleštit. Hlavně si dát pozor na správné poměry při mísení epoxy, jinak se ti z něj může vylučovat tužidlo a to by nemuselo dopadnout hezky. Ideální jsou injekční stříkačky.

Hodně štěstí, ale počítám, že to musel být dost dobrý kauf, když ti to za to stojí... :wink:

Uživatelský avatar
Martin-VW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u Žďáru nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: zalití

Příspěvek od Martin-VW »

Mastermind píše:U světel jsem to nedělal, ale v podstatě jde o to, koupit nějaký ČIRÝ 2-složkový epoxid s vysokou zabíhavostí (řídký), pořádně očistit a odmastit ty dírky, podlepit třeba izolepou a opatrně injekční stříkačkou zakapat ty dírky. Nechat vytvrdit podle specifikací (nejčastěji 24 hod), sundat izolepu a povrch pod ní očistit, odmastit a pokud bude drsný tak mírně přeleštit. Hlavně si dát pozor na správné poměry při mísení epoxy, jinak se ti z něj může vylučovat tužidlo a to by nemuselo dopadnout hezky. Ideální jsou injekční stříkačky.

Hodně štěstí, ale počítám, že to musel být dost dobrý kauf, když ti to za to stojí... :wink:
a kde se dá taková věc koupit? A kolik to asi tam může stát??? Díky......JO byli docela dost levný..... 8)

Uživatelský avatar
Martin-VW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u Žďáru nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin-VW »

poradťě prosím,kde takovou věc,nebo něco jiného na apravu seženu.....díky moc,spěchá to.... :roll:

Uživatelský avatar
VlaK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 539
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín, Brno

Příspěvek od VlaK »

Martin-VW píše:poradťě prosím,kde takovou věc,nebo něco jiného na apravu seženu.....díky moc,spěchá to.... :roll:
Stav se do autosklo roger, tusim to tam jednomu znamemu delali na celnim...aspon by ti mohli poradit.
Born to grow.

Uživatelský avatar
Martin-VW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u Žďáru nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin-VW »

Hmmm já jsem ale z Vysočiny a tady o žádným takovým servisu nevím. Pokuď někdo víte,kde se dá koupit ten sráč na to zadělání.....tak prosím dejte vědět....pokud se to někde u Vás prodává. A mohl by jste mě to někdou koupit a v zápětí poslat..........bylo by to SUPER........Děkuji :roll: 8)

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“