Superb-divný start

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
milazar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 121
Registrován: 27.08.2010 14:28
Bydliště: Praha

Superb-divný start

Příspěvek od milazar »

dravím,mám Superba 1.9Tdi 74Kw,ráno když chci nastartovat otočím klíčkem a nic...tedy asi 3vteřiny prodleva a najednou to chytne...jakmile je motor teplý tak je to ok a startuje dobře...šoupnul jsem to na diagnostiku a psalo mě to chybu čidla teploty chladíci kapaliny...teda těch chyb tam bylo mraky tak jsem to všechno smazal a ziítra to píchnu znova abych viděl co vyskočilo...jo ještě se mi asi dvakrát během jízdy rozblikalo žhavení...což je snad taky možný příznak toho čidla...myslím ne....Tak jsem se chtěl poradit zda by to opravdu mohlo být ono....??

Uživatelský avatar
tom.ik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1327
Registrován: 07.11.2009 16:10
Bydliště: Písek ok.F-M sev.morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Superb-divný start

Příspěvek od tom.ik »

Pokud ti blikalo žhavení tak koukni na brzdovy spinač nebo žarovky v zadu a co se tyče toho startu pokud chceš startovat a nic se neděje tak bych se zaměřil na starter ;-)
SEAT ALHAMBRA 1.9 Tdi 85 kW+chip od Tdi Drapek
vw golf IV 1.9Tdi 81kW+chip
škoda SUPERB 1.8T tiptr. LPG
BMW 320i 6V,vw golf I 1.6i,golf II 1.6D,golf III 1.9D

Uživatelský avatar
milazar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 121
Registrován: 27.08.2010 14:28
Bydliště: Praha

Re: Superb-divný start

Příspěvek od milazar »

JJ,žárovky byly včudu už dřív,ty jsem měnil,nakonec jsem to tam viděl i ve vagu...jen to teplotní čidlo mě klame....počkám do neděle pak to píchnu na vag a uvidím co se objeví...díky

chonsicek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 485
Registrován: 09.07.2009 12:28

Re: Superb-divný start

Příspěvek od chonsicek »

může to mít vic příčin.. ale to teplotní čidlo by mohl byt problém.. pokud ti to každe rano dělá tak zkus to čidlo odpojit a pak nastartovat jestli to nepomůže.. jinak ti muže taky padat nafta naebo už málo točí starter
Polo 1.4TDI

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“