Kam s pojistkovym pouzdrem?

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

Kam s pojistkovym pouzdrem?

Příspěvek od shaft.cz »

Ahoj kuciiiiii...je tu nekdo kdo ma v GIII poradnou hudbu??? 8) potreboval bych poradit kam w motorowym prostoru umistit pojistku s pouzdrem? :( je docela welka tak asi bude potreba udela nakej drzak bo neco potreboval bych inspiraci? nemate nekdo fotku?

mam tohle pouzdro teda wypada stejne to mojoe je DIETZ...diky wsem

Uživatelský avatar
hugo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hodoninsko

Příspěvek od hugo »

Ja ho mam chycene jen tak stahovackou k drzaku nadobky chladici kapaliny

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

.

Příspěvek od shaft.cz »

hugo píše:Ja ho mam chycene jen tak stahovackou k drzaku nadobky chladici kapaliny
a fotos nemas? :oops:

Uživatelský avatar
mifii
Řidič
Řidič
Příspěvky: 151
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Domažlice

Příspěvek od mifii »

ja ho mam paskou chycene za plusovy vodic z baterky-nechtel jsem to nikam vrtat. 8)

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

.

Příspěvek od shaft.cz »

mifii píše:ja ho mam paskou chycene za plusovy vodic z baterky-nechtel jsem to nikam vrtat. 8)
ok, ja tam budu dawat i sworku na 35tku kabel bo kolikatka to je 8) tak musim ten origo nak dostat z te puvodni a napachat ho do te nowe kdyz se to nepowede tag uz nikam newodjedu :)))

Uživatelský avatar
mifii
Řidič
Řidič
Příspěvky: 151
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Domažlice

Příspěvek od mifii »

ja sem tam dal to pruhledne pouzdro s velikou pozlacenou pojistkou,ale moc se mi to nelibi.Pod tim cernym plast krytem nad baterkou jsou krasne pridelane origi pojistky a je tam jeste misto na jednu tak premyslim ze nekde sezenu tu original pojistku a scovam to pod ten kryt a bude to jako origo-mooc poekny 8)

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

.

Příspěvek od shaft.cz »

mifii píše:ja sem tam dal to pruhledne pouzdro s velikou pozlacenou pojistkou,ale moc se mi to nelibi.Pod tim cernym plast krytem nad baterkou jsou krasne pridelane origi pojistky a je tam jeste misto na jednu tak premyslim ze nekde sezenu tu original pojistku a scovam to pod ten kryt a bude to jako origo-mooc poekny 8)
muzes to chlape wyfotit? a hodit me to sem nebo na mejla? moc diky ja tam teda zadnej kryt na baterku nemam :)

Uživatelský avatar
mifii
Řidič
Řidič
Příspěvky: 151
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Domažlice

Příspěvek od mifii »

napis mi tvuj meil

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

.

Příspěvek od shaft.cz »

mifii píše:napis mi tvuj meil
vwgolfik@centrum.cz" target="_blank diky

Uživatelský avatar
mifii
Řidič
Řidič
Příspěvky: 151
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Domažlice

Příspěvek od mifii »

uz to mam vyfocene jen mi napis ten meil nu a ted mi odesel zesik na box :evil: to je vec!Nu jeste ze jsem elektro mechanik ale to se musi stat pred vikendem! :wink:

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

.

Příspěvek od shaft.cz »

mifii píše:uz to mam vyfocene jen mi napis ten meil nu a ted mi odesel zesik na box :evil: to je vec!Nu jeste ze jsem elektro mechanik ale to se musi stat pred vikendem! :wink:
uz sem ho sem psal vwgolfik@centrum.cz" target="_blank hehe ja mam doma audison VRX 2.150 a Helix A1 nechces pucit :)

Uživatelský avatar
mifii
Řidič
Řidič
Příspěvky: 151
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Domažlice

Příspěvek od mifii »

nu a ja uz nasel zavadu:) je to konc tranzistor.Nepotrebuju pujcit ale diky ja mam na tom mim namereno 200W sinus :twisted: Ted davam novej tranzistor a jeste sem si vymenil zarovicky na podsvetleni-bude zase jako novej chlapec

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“