Striky VW PASSAT 2.0 TDI 125KW

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
jugy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 03.09.2009 15:54

Striky VW PASSAT 2.0 TDI 125KW

Příspěvek od jugy »

Zdravim chlapi potreboval bych radu, mam vw passat combi 2006 rv 2.0 TDI 125KW a vcera mi dojezdil, podle pc je to strik. Mistni mechanik mi promeroval striky a zjistil, ze prvni strik respektive civka na striku probiji, tak se chci zeptat, zda je to realny??? Popripade, jak pokracovat dal, treba je to hovadina, ale chci se zeptat, jestli je moznost vymenit jenom civku, nebo musim menit cely strik??? MUZETE MI PORADIT popripade mi zaslat nabidky na civku, nebo strik. (dopatral jsem se, ze jsou to striky siemens s koncovym pismenem M prej jsou dva druhy s koncovym pismenem D a M. Jeste jednou dekuju JUGY

Uživatelský avatar
MKTech
Pilot
Pilot
Příspěvky: 855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slavkov

Re: Striky VW PASSAT 2.0 TDI 125KW POMOC!!!!!

Příspěvek od MKTech »

Odvez auto do VW kde ti bezplatně vstřik vymění. Je na to akce.
A upozorním tě na to že umřou všechny postupně během krátké doby.
Diagnostika -AUDI-VW-SKODA-SEAT,Dojezdy oken přes DO,Palubní PC dojezd na zbylé palivo,Air CRASH Data,Tachometry KM+Pin,Chiptuning Motorů.Montáž Climatronicu,Palubních PC, Tempomatů,Navigací

jugy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 03.09.2009 15:54

Re: Striky VW PASSAT 2.0 TDI 125KW

Příspěvek od jugy »

Chlapi nikdo dalsi neporadi, nebo nenabidne striky?

Uživatelský avatar
MKTech
Pilot
Pilot
Příspěvky: 855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slavkov

Re: Striky VW PASSAT 2.0 TDI 125KW

Příspěvek od MKTech »

A co dalšího chceš jako poradit ? Proč platit za vstřiky když je máš zdarma ? Auto nemusí být nové koupené v CZ atd.
Diagnostika -AUDI-VW-SKODA-SEAT,Dojezdy oken přes DO,Palubní PC dojezd na zbylé palivo,Air CRASH Data,Tachometry KM+Pin,Chiptuning Motorů.Montáž Climatronicu,Palubních PC, Tempomatů,Navigací

Uživatelský avatar
MKTech
Pilot
Pilot
Příspěvky: 855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slavkov

Re: Striky VW PASSAT 2.0 TDI 125KW

Příspěvek od MKTech »

Nebo pokud chceš za to platit pošli mi starý vstřik a já ti za 10tis dám nový ne opravovaný s 2 letou zárukou.
Diagnostika -AUDI-VW-SKODA-SEAT,Dojezdy oken přes DO,Palubní PC dojezd na zbylé palivo,Air CRASH Data,Tachometry KM+Pin,Chiptuning Motorů.Montáž Climatronicu,Palubních PC, Tempomatů,Navigací

Uživatelský avatar
Lowstyle
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 10.12.2011 21:21

Re: Striky VW PASSAT 2.0 TDI 125KW

Příspěvek od Lowstyle »

Bkp 125 Napájení el.vstřikovačů staticky.klasika.Autorizovanej servis.tam ti to vyměněj za dara,pokud je historie servisu aktuální.

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“