Nesvítí palubka ani středový panel

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
ghada
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 07.09.2008 22:06
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Nesvítí palubka ani středový panel

Příspěvek od ghada »

Ahoj, mám takovej "menší" problém s golfíkem. Jaksi mi přestalo svítit veškerý vnitřní osvětlení, palubka, středovej panel i ovládání na okna. Jediný, co svítí, je ovládání světel a to stropní světýlko. Tak nějak předpokládám, že mi to nesvítí od doby, co jsem vyndavala ovladače na topení s úmyslem výměny žlutý žárovky za modrou ledku . Ta mimochodem svítila jen po nasazení, když jsem všechno namontovala na svoje místo, už nesvítila. Budu vděčná za každou radu. Jinak pojistky jsem kontrolovala a zdá se, že jsou v pořádku.

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: Nesvítí palubka ani středový panel

Příspěvek od Flico »

pred 14 dny sem to resil na oply moji pritelky a bylo to kolecko nastaveni intenzity osvitu, zkusil bych hledat tam treba to bude podobna zavada, pak treba nejaka pojistka snad ti to pomuze

Uživatelský avatar
ghada
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 07.09.2008 22:06
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvítí palubka ani středový panel

Příspěvek od ghada »

po pojistkách hned druhá věc, kterou jsem kontrolovala..tim to neni :(

Uživatelský avatar
pratonda
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1658
Registrován: 14.06.2010 21:19
Bydliště: Žamberk

Re: Nesvítí palubka ani středový panel

Příspěvek od pratonda »

Pokud jsi tam dala led "can-bus" diody,mohlo by to bej tím.Zkus je cvičně vyměnit za původní a když budou svítit jseš doma a pořiď si ne "can-bus" diody.Pokud jsem napsal nesmysl sorry,třeba mě někdo opraví.
VW TOURAN Manželka už nechce vo BMW E30 ani slyšet (nána jedna)... no ať si třeba trhne nohou - E46 330Ci jsem si prostě neodpustil

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“