Jak sundat původní origo lak z Alu kol?

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
lh13
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 24.02.2006 21:02

Jak sundat původní origo lak z Alu kol?

Příspěvek od lh13 »

Mám sadu alu disků od firmy AEZ,jsou dosti odrbané a měl bych možnost za dobrý peníz hodit je do komaxitu,ale tam kde to dělají nemají chem.odlak ani pískování,je vůbec možné v domácích podmínkách dostat původní lak z alu disků dolů? Nemáte někdo zkušenost s nějakým přípravkem?Na netu jsem našel toho sílu jak dostat dolů,ale abych neponičil hliník pod lakem,z netu tipy jak sundat např.barvožrout a odstraňovač starých nátěrů,louhem,brzdová kapalina DOT3,aceton,horkovzduška:-) prostě plno.Má někdo způsob jak v domácích podmínkách původní lak dostat dolů,abych moc neponičil samotné Alu?A ještě jedna doplňující otázka,je pravda,že na původním originál laku od AEZ by komaxit nedržel,nešlo by to prostě rovnou přejet původní lak komaxem:-)Díky za pomoc...
Rovnou říkám,že do těch alu nechci rvát zbytečně prachy,zase takové pecky to nejsou,jen že mám možnost levného komaxitu,proto investovat do nějakého profi pískování sklem, ledem,jemným pískem apod. nebo chem.odlakování od profíků vrážet peníze nechci!!!

Kesam
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 08.06.2010 22:58

Re: Jak sundat původní origo lak z Alu kol?

Příspěvek od Kesam »

Tak jak jsem ti to napsal před pul hodinou na AHC :-)
Provádíme STROJNÍ LEŠTĚNÍ ALU KOL a kompletní renovace alu Lakování,leštění límcu,čelních ploch,rovnání,navařování hran a chybějících dílu.Kdo co chce dostane :-)

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Jak sundat původní origo lak z Alu kol?

Příspěvek od Mára_VR6 »

http://www.barvynejlevneji.cz/?208,hb-b ... nateru-1-l" onclick="window.open(this.href);return false;
funguje to.
Bacha NA RUCE :lol:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9062
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Jak sundat původní origo lak z Alu kol?

Příspěvek od 11mAjA11 »

Tak ten od Body sundá snad všechno..I Elox se nám tím podařilo odstranit..za málo peněz hodně muziky.. :good: :good:
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
radek.1
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1696
Registrován: 11.11.2009 09:28
Bydliště: ChodoVW city u KarloVWých VWarů
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak sundat původní origo lak z Alu kol?

Příspěvek od radek.1 »

můžu potvrdit, opravdu to funguje. Ale neříkej mi, že nikde v okolí ti to do 1000 kč neopískujou...
NO SHINE JUST PERFORMANCE

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“