Jak zapojit rádio RCD310 jen na jednu anténu?

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Jak zapojit rádio RCD310 jen na jednu anténu?

Příspěvek od pasat »

Radio ma 2 anténi vstupy. Je to do VW Caddy 2011, ale po zapojeni je strašně slabý signál a "rozdvojka" to nevyresila. Nevíte někdo? Díky moc předem!

blackhawk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 19.10.2011 19:23

Re: Jak zapojit rádio RCD310 jen na jednu anténu?

Příspěvek od blackhawk »

Mám ten samý problém s RCD 510. Signál na jednu anténu nic moc, hrajou dobře jen ty silnější stanice. Máš anténu v zadním skle? Možná se mýlím, ale muselo by se nechat vyměnit zadní sklo, které bude mít jakoby dvě antény, tedy z něho půjdou dva koaxiály.
VW Golf VI 1.4 TSI chip 104kW Comfortline

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Re: Jak zapojit rádio RCD310 jen na jednu anténu?

Příspěvek od pasat »

Ahoj,
Caddy má antenu někde ve vnějším zrcátku :-( Ale asi seženu RCD 210 a bude to vyřešeno = má vstup pro jednu antenu.

Tobě pomůže nějakej prvek ze Seatu "simulátor 2 anten" = nacvakneš a je to 100% vyřešeno. Mám to v Octavce na Boleru (identické radio s RCD510), ale bohužel je tam jiná rozteč kolíků na antenu než u 310 :-(

http://skodateile.cz/index.php?pg=produ ... %C5%A0koda" onclick="window.open(this.href);return false;

blackhawk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 19.10.2011 19:23

Re: Jak zapojit rádio RCD310 jen na jednu anténu?

Příspěvek od blackhawk »

To pasat: Super tip, díky moc budu o tom uvažovat. Jinak ti mohu nabídnout nové rádio VW RCD 210, vyndané hned po koupi z mého vozu. Je to model r.2010, tudíž černá písmena na LCD a červené podsvícení tlačítek.Bezpečnostní kód k tomu mám.
VW Golf VI 1.4 TSI chip 104kW Comfortline

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“