Teče gufero poloosy...už třetí

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
DandyCZ
Závodník
Závodník
Příspěvky: 594
Registrován: 21.04.2009 08:56
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Teče gufero poloosy...už třetí

Příspěvek od DandyCZ »

Ahoj, mám zapeklitej problém s převodovkou.
Při sběžný kontrole sem zjistil že mi gufero v převodovce u pravý poloosy pouští olej.
Neřeším to poprvé. Nejdřív sem dával jedno v kovovém pouzdře, to teklo hned (asi špatně naražené), tak sem pak dal klasický gumový. Vydrželo asi 15tis km a už ta poloosa zase teče.
Neví někdo o nějaký vadě převodovek nebo si to jen zase nesedlo. Ale 15tisc pod tim nebyla ani kapka.
Popř nemohlo to způsobit to že jsem našel vypadlej šroub co drží poloosu v unašeči a zbylých 5 bylo povolených? A na levým kole se mi prozměnu povolila vnější matice na kloubu.

Dík za rady a tipy
Mělo by se jednat o převodovku ERT (je již u diferáku svařovaná - na levý straně)

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: Teče gufero poloosy...už třetí

Příspěvek od Flico »

a nemas uz na polose od gufera vyjetou drazku takze si to vlastne nemuze sednout ?

Uživatelský avatar
DandyCZ
Závodník
Závodník
Příspěvky: 594
Registrován: 21.04.2009 08:56
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Teče gufero poloosy...už třetí

Příspěvek od DandyCZ »

Tak to nevím, to mě nenapadlo. To musím vyndat unašeč, což je dost vopruz a není dílna.Ale že by gufero co má gumovej kroužek vydřelo drážku do unačeče?
To kovový co sme tam dával předtím ,mělo kovovej jen vnějšek, ale vnitřek guma..

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: Teče gufero poloosy...už třetí

Příspěvek od Flico »

DandyCZ píše:Tak to nevím, to mě nenapadlo. To musím vyndat unašeč, což je dost vopruz a není dílna.Ale že by gufero co má gumovej kroužek vydřelo drážku do unačeče?
To kovový co sme tam dával předtím ,mělo kovovej jen vnějšek, ale vnitřek guma..
no kdybych to nevidel taky bych tomu neveril :)

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: Teče gufero poloosy...už třetí

Příspěvek od KOŠŤÁL »

stačí se kouknout na řemenici na klikovce... a když se guferem netrefís na to vyjetý místo(což dost dobře nejde),tak to pak pořádně netěsní
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“