ABS

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
Diesel_CB
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 30.05.2010 23:27

ABS

Příspěvek od Diesel_CB »

Ahoj, mám Passat B5 r. 1999,
zřejmě odešla řídicí jednotka ABS (ESP nemám), chci se zeptat: dá se vyměnit jen ta řídicí jednotka, nebo se musí měnit cela jednotka, jak se to všude prodává i s tou hlinikovou kostkou a ještě jestli někdo nevíte zda můžu použit jednotku ABS + ESP ? Díky :wink:
VW Passat Variant 1.8T r.1999

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: ABS

Příspěvek od tornado1 »

ESP můžeš použít, ale musel by jsi dodělat spoustu věcí..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Diesel_CB
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 30.05.2010 23:27

Re: ABS

Příspěvek od Diesel_CB »

tornado1 píše:ESP můžeš použít, ale musel by jsi dodělat spoustu věcí..
Já mám na mysli to, že třeba čtu inzerát: "Jednotka ABS pro vozidla vybavená ESP, číslo dílu 8E0614111T". Tak mě zajímá jestli ji můžu použit i ve svém autě bez ESP, nebo co to udělá když ji tam dám ? A je u toho fotka i s tou kostkou, tak nevím jestli se dá vyměnit jen ta elektronika, nebo se to musí vyměnit celý.
VW Passat Variant 1.8T r.1999

FilipMontoya
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 11.11.2008 07:26
Bydliště: Vrchlického 106, Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: ABS

Příspěvek od FilipMontoya »

Diesel_CB píše:
tornado1 píše:ESP můžeš použít, ale musel by jsi dodělat spoustu věcí..
Já mám na mysli to, že třeba čtu inzerát: "Jednotka ABS pro vozidla vybavená ESP, číslo dílu 8E0614111T". Tak mě zajímá jestli ji můžu použit i ve svém autě bez ESP, nebo co to udělá když ji tam dám ? A je u toho fotka i s tou kostkou, tak nevím jestli se dá vyměnit jen ta elektronika, nebo se to musí vyměnit celý.

Nemůžeš použít jinou jednotku než tu stejnou se stejným písmenem na konci. Ikdyž u nějaký je možná náhrada. Například já mam 8E0 614 111 AH a jediná náhrada možná je 8E0 614 111 AJ. Oni maj pak totiž i jiný konektory s jinym počtem pinů, takže tam jiná nesedí.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: ABS

Příspěvek od tornado1 »

všechno se dá předělat, dodělat.. tak neříkej že nemůže!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“