GRAF sportovního sání...

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
MvK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

GRAF sportovního sání...

Příspěvek od MvK »

Jak už název napovídá, pujde tu o sportovní sání... Co bych potřeboval... Jde mi o to, jestli někdo nemáte, nebo nevíte o nějakym odkazu kde sou grafy porovnávající sportovní filtr (mluvim o konusu, né o sport. vložce) s klasickym, pak co to udělá když se dá větší než má a naopak menší... Potřebuju si spočítat kterej filtr je nejvhodnější a vůbec to udělat tak, aby to bylo jak má bejt. Všechny filtry co prodávaj maj rozmezí od-do a to neni přesný, aspoň né pro mě. Ohledně sportovních filtrů koluje dost informací který si naprosto protiřečej a obě se vydávaj za fakt, jako příklad uvedu: čim větší filtr, tim je to lepší // čim větší, tim víc se strácí výkon...
Obrázek

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KADEL »

já bych se připojil s OT: k tomuto téma
jakej náfuk na předni kapotu kvůli hluku nebo jaké mate zkušenosti a jak se tam přidělává? nebo spíš jde to udělat bez toho aby se musela stříkat kapota?

Uživatelský avatar
MvK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MvK »

Tak lidi, neřikejte že nikdo nic...
Obrázek

Uživatelský avatar
alisekm
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alisekm »

to: kadel. ted sem si taky delal sani na kapotu a bez lakovaní to nejde teda pokud to saní nebude atrapa. a k tomu filtr první sem si koupil konusovej sportovní filtr stal 500 kč a oproti standartnimu filtru to mnelo hezčí zvuk. ted sem si koupil přímy saní od KN a zda se mi že to de líp do otaček. možna je to jen muj dojem protože sem za to dal dost penez :D

Uživatelský avatar
GMKcz
Pilot
Pilot
Příspěvky: 770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od GMKcz »

v jednom TM bylo asi 7 grafu kde testovali ruzny filtry na g3 1.8 66kw - tusim.. vysledky byly zajimavy - pokusim se to najit..

jedes dneska na regional? vzal bych ti to..
Koupím světla na VENTO s čočkou - nejlépe s poničenými skly - rozhoduje cena!!
Dále poškozenej naraznik na taky na VENTO!!
Piště SZ!

Uživatelský avatar
MvK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MvK »

Teď vůbec nevim na koho to bylo, páč tu nikdo neni z Prahy... :D Jináč pokud by si to moh naskenovat, bylo by to nejvíc...
Obrázek

Uživatelský avatar
ŠAFA
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 239
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ŠAFA »

KADEL píše:já bych se připojil s OT: k tomuto téma
jakej náfuk na předni kapotu kvůli hluku nebo jaké mate zkušenosti a jak se tam přidělává? nebo spíš jde to udělat bez toho aby se musela stříkat kapota?
Jo jde to bez strikani, staci plochu kde bude nadech zalepit izolepou nebo nejakou silnejsi paskou a pak vyrezat primocarkou s listem na kov tim uzsim abys mohl udelat zaobleni. Jakej tam dat nevim je jich miliony.

Me by zase zajimalo jak zajistit aby mi pak skrz ten nadech nachcala voda primo na filtr?? :roll:
:: ŠAFA ::
BMW e36 328i Touring
VW Golf IV 1.6
/ex: Golf III 1.8, Golf II GTI 16V, Polo 6N 1.4/

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KADEL »

ŠAFA píše:
KADEL píše:já bych se připojil s OT: k tomuto téma
jakej náfuk na předni kapotu kvůli hluku nebo jaké mate zkušenosti a jak se tam přidělává? nebo spíš jde to udělat bez toho aby se musela stříkat kapota?
Jo jde to bez strikani, staci plochu kde bude nadech zalepit izolepou nebo nejakou silnejsi paskou a pak vyrezat primocarkou s listem na kov tim uzsim abys mohl udelat zaobleni. Jakej tam dat nevim je jich miliony.

Me by zase zajimalo jak zajistit aby mi pak skrz ten nadech nachcala voda primo na filtr?? :roll:
no wo to mi de taky určitě musí nějakej existovat proto se ptám na zkušenosti kdo ho máte.
nemáš foto svojeho?

Uživatelský avatar
ŠAFA
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 239
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ŠAFA »

KADEL píše:
ŠAFA píše: Jo jde to bez strikani, staci plochu kde bude nadech zalepit izolepou nebo nejakou silnejsi paskou a pak vyrezat primocarkou s listem na kov tim uzsim abys mohl udelat zaobleni. Jakej tam dat nevim je jich miliony.

Me by zase zajimalo jak zajistit aby mi pak skrz ten nadech nachcala voda primo na filtr?? :roll:
no wo to mi de taky určitě musí nějakej existovat proto se ptám na zkušenosti kdo ho máte.
nemáš foto svojeho?
No ja na aute nemam akorat jak to rezali sem videl u znameho v servise.. :wink:
:: ŠAFA ::
BMW e36 328i Touring
VW Golf IV 1.6
/ex: Golf III 1.8, Golf II GTI 16V, Polo 6N 1.4/

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KADEL »

a nemá to tady někdo? vyfocenej postup

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“