Diagnostika

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
pepino.73
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 01.11.2010 20:48

Diagnostika

Příspěvek od pepino.73 »

Zdar. Je tady někdo z KV kraje, kdo mi naloguje za jízdy auto a zjistí, proč to padá do nouzáku? Divný je, že to v nouzáku nezůstane. Stačí povolit úplně plyn a zase to jede. Pak to tam zase občas spadne, zase pustim plyn, pak to třeba 10-20 minut jede normál 3-4 tisíce ot v poho a pak z ničeho nic šup do nouzáku. Prohledal jsem všechny témata, ale všude se jen píše, že se musí vypnout klíček-což už jsem taky jednou měl, hadička v řiti. Teď je mi divný, že nemusim vypínat klíček :-( Tak kdyby tu byl nějakej borec, co mi zjistí co s tim je, budu happy. Dík všem.

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Diagnostika

Příspěvek od motorpower »

To není nouzák, ale palivový filtr. Vyměň a také vyčisti v nádrži.
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

pepino.73
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 01.11.2010 20:48

Re: Diagnostika

Příspěvek od pepino.73 »

Kdyby to byl filtr, tak to nemá výkon plynule, ne? Tohle je klasika-už jsem to měl. 2,5 tisíce ot a škub a nejede. Max 90-100 i když trochu uberu, tak nic. Pak pustim plyn uplně na sekundu, přidám a klíďo tomu naložim 3-4 otáček a jede 140-150. A za 10 minut zase, když je třeba táhlej kopec, trošičku přidám, doleze to na 2,5 tisíce a škub a už můžu přidávat jak chci :-( Musim sehnat někoho s vagem, co mi to projede za jízdy. Ten filtr vyměnim, to neni problém, uvidíme. Zatim dík.

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Diagnostika

Příspěvek od motorpower »

Dokud ho nevyměníš a nebude čiso v nádrži, tak nemá cenu nic řešit..
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

pepino.73
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 01.11.2010 20:48

Re: Diagnostika

Příspěvek od pepino.73 »

Já vim :-) Ten vyměnim v pondělí, ale už jen asi preventivně. Teď jsem se s tim s..l a ejhle. Za nádobkou na brzdovku byla rozpojena hadička na snímání tlaku do řj. Tak snad to bylo ono. Byl jsem to projet jen kousek, ale zatim v poho. V pondělí vyměnim ten filtr a i tu hadičku, aby byla v celku. Netušil jsem, že je tam spojka. Asi už to dřív chtěl někdo měnit a nechtělo se mu to protahovat až za budíky, tak to v pondělí udělám. Ale jinak díky za odpověď.

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“