Nemohu nastartovat - Golf III, 1,4/44kW, 1994

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
lord.wiccar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 17.03.2012 14:42

Nemohu nastartovat - Golf III, 1,4/44kW, 1994

Příspěvek od lord.wiccar »

Ahoj,
můj problém se snažím vyřešit už od včera a dodnes jsem nepřišel na diagnózu.. S autem jsem přijel, jako by nic, všechno v pořádku. Druhý den ráno jsem ale už nenastartoval. Startér točí, ale z rozdělovače nejde jiskra. Přezkoušel jsem kabely, všechny v pohodě. Palec jsem očistil, všechny kontakty taky, ale jiskra nikde. Dokonce jsem zkusil na palci přemostit kontakty, abych zjistil, jestli neni spálenej ten odpor, kterej je v něm zalitej. Pojistky jsou taky v pořádku, baterie je nabitá, je nová. Mechanik ze servisu mi poradil zkusit náhradní klíč, kvůli imobilizeru, ale taky nic. Pak mě ještě napadla cívka, ale na to jsem okamžitě dostal odpověď, že tim to prej bejt nemůže... Už sám nevim kde hledat chybu a začínám se v tom pomalu ztrácet.... jestli mi někdo poradí, moc mi to pomůže... Díky..

chonsicek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 485
Registrován: 09.07.2009 12:28

Re: Nemohu nastartovat - Golf III, 1,4/44kW, 1994

Příspěvek od chonsicek »

tak tím bych si nebyl až tak jistý že cívkou to byt nemuže.. ja bych ji zkontroloval.. s imobilizerem většinou nastartuješ..
Polo 1.4TDI

lord.wiccar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 17.03.2012 14:42

Re: Nemohu nastartovat - Golf III, 1,4/44kW, 1994

Příspěvek od lord.wiccar »

taky si myslim, že to klidně může bejt cívkou... vyzkoušel jsem snad už všechno jenom cívku ne... neměl jsem jak... zítra jedu na diagnostiku do servisu a uvidíme...

Uživatelský avatar
Martin. D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2471
Registrován: 16.06.2008 05:57

Re: Nemohu nastartovat - Golf III, 1,4/44kW, 1994

Příspěvek od Martin. D »

A do sekce GIII si koukal.....

Uživatelský avatar
vospunt
Závodník
Závodník
Příspěvky: 500
Registrován: 15.09.2010 02:07
Bydliště: Šumperk , Olomouc

Re: Nemohu nastartovat - Golf III, 1,4/44kW, 1994

Příspěvek od vospunt »

bud je cívka v prd*li nebo jen kontakt prostříkej kontakty na kabelu a na cívku vede plochý vodič jako uzemnění tím to může být taky ... já měl to samý a měl jsem to zasraný po očištění startuju v klidu
Passat B6 Variant 2.0 125kw DSG 2007 Highline

Historie:
Golf 3 Variant 1.8l 55kw 1997

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“