Pioneer MVH-1400UB

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
zsarauer
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 24.02.2006 21:02

Pioneer MVH-1400UB

Příspěvek od zsarauer »

Dobrý den,
jako dárek jsem dostal nové autorádio Pioneer MVH-1400UB.
Včera jsem si ho nechal u automechanika připojit, ale protože jsem pospíchal, neskontrovali jsme jeho připojení a já jsem večer zjistil, že při každém připojení ztrácí paměť.
Trochu jsem “zariskoval“ a podle návodu jsem prohodil červený a žlutý kabel (které jsou už z výroby k tomuto účelu opatřeny svorkami). Po této malé úpravě si konečně rádio uchovává paměť a veškerá nastavení.
Mám ale pár dotazů, které mi případně můžete zodpovědět:
1) prohozením kabelů jsem doufám nezpůsobil nějaký zkrat nebo poruchu, která by vybíjela autobaterii i při vysunutém klíčku
2) v návodu k rádiu je zmiňována “pomocná poloha spínače zapalování ACC“. Můžete mi někdo osvětlit co tato “poloha“ znamená a jestli je i v mém autě
3) další věc, kterou jsem z návodu nepochopil je tzv. “demonstrační režim“. Nevím, jestli ho mám mít zapnutý nebo vypnutý a s tím asi související “režim úspory energie PW SAVE“.
4) dnes ráno při nastartování se mi ale zdálo, že uložené stanice se mi ztratili (i když celé nastavení zůstalo uloženo), ale při druhém nastartování tam již uložené stanice byli. Takže se ještě ptám, jestli není někde chyba v připojení nebo nastavení rádia.
5) pokud by ještě někdo vědět další rady a nápady pro tento typ rádia nechť mi je napíše

Předem všem děkuju za rady
VW Golf Plus LIFE (521) 1,2 TSI [2013] 63kW/85HP

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“