turbo ko-následná výměna-auto nestartuje

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
88Deegan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 16.01.2011 18:23

turbo ko-následná výměna-auto nestartuje

Příspěvek od 88Deegan »

čau chlapi,odešlo mi turbo,následně mi auto chcíplo a měl jsem problémy se startem,turbo vyměněno,sací systém kompletně vyčištěn ale mám pořád stejný problém! auto nastartuje a zhruba do 5 vteřin se začne dusit a samo chcípne,následně nechce nastartovat vubec.. nevíte někdo čím by to mohlo být? jedná se o motor 1,9 TDI PD 85kw,nové turbo je z 96kw

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: turbo ko-následná výměna-auto nestartuje

Příspěvek od 11mAjA11 »

bylo by dobré napsat co je to za auto a co na to všechno říká diag po připojení a načtení chyb..
Není to jen tak samo od sebe..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
MKTech
Pilot
Pilot
Příspěvky: 855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slavkov

Re: turbo ko-následná výměna-auto nestartuje

Příspěvek od MKTech »

Jak odešlo turbo jak se to stalo ? Mohlo se stát to že motor nasál olej z KO turba mohly se poohýbat ojnice a tím pádem je motor bez tlaků.
Diagnostika -AUDI-VW-SKODA-SEAT,Dojezdy oken přes DO,Palubní PC dojezd na zbylé palivo,Air CRASH Data,Tachometry KM+Pin,Chiptuning Motorů.Montáž Climatronicu,Palubních PC, Tempomatů,Navigací

Uživatelský avatar
88Deegan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 16.01.2011 18:23

Re: turbo ko-následná výměna-auto nestartuje

Příspěvek od 88Deegan »

turbo odešlo tak,že jsem předjížděl autoškolu,rána,motor nešel nad 2000 ot. a asi po 200 metrech chcípnul,potom už nenastartoval pořádne,občas chytne a po pár vteřinách zase chcípne,turbo sežralo všechen olej,sací trakt vyčištěn komplet,nafta tam je...
diagnostikou zatím nevyzkoušeno...

Uživatelský avatar
MKTech
Pilot
Pilot
Příspěvky: 855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slavkov

Re: turbo ko-následná výměna-auto nestartuje

Příspěvek od MKTech »

Podle mě poohýbané ojnice. Pokud bude psát diagnostika vynechávání záhehu na válcích je to jasné. Motor jede i když tam turbo není.
Diagnostika -AUDI-VW-SKODA-SEAT,Dojezdy oken přes DO,Palubní PC dojezd na zbylé palivo,Air CRASH Data,Tachometry KM+Pin,Chiptuning Motorů.Montáž Climatronicu,Palubních PC, Tempomatů,Navigací

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: turbo ko-následná výměna-auto nestartuje

Příspěvek od 11mAjA11 »

A hlavně se ozvala rána a to vždy naznačí že se tam v "motoru" stalo něco závažnějšího... :|
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
88Deegan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 16.01.2011 18:23

Re: turbo ko-následná výměna-auto nestartuje

Příspěvek od 88Deegan »

ránu bych připisoval rozbitému turbu,bylo opravdu KO,sundána olejová vana,ojnice v pořádku,zkusím co nejdřív sehnat diagnostiku a napsat co to hází..

chonsicek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 485
Registrován: 09.07.2009 12:28

Re: turbo ko-následná výměna-auto nestartuje

Příspěvek od chonsicek »

a nebylo by taky dobré nejprve změřit tlaky?
Polo 1.4TDI

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“