Touareg - pojistky v motorovém prostoru

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
Baodai
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 15.07.2011 13:30
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Touareg - pojistky v motorovém prostoru

Příspěvek od Baodai »

Ahoj všichni, nemáte prosím někdo vysvětlivky k pojistkám u Touarega R5 (2004), které jsou v motorovém prostoru v pravo nahoře vedle nálevky na brzdovou kapalinu?
Já mám už tři týdny takovej blbej problém, vždy když mi klesne hladina nafty skoro k rezervě, tak mi začne chcípat motor, nemůžu skoro ani nastartovat, padají otáčky, chcípne a hotovo, po pár pokusech nastartovat to třeba chytí ale jsou hrozný vibrace a zase to chcípne. Když se mi to stalo poprvé, tak jsem doskákal na pumpu, dolil naftu a ono to zabralo, jezdil jsem na to týden a pak to zase při stejné situaci (nafta skoro na rezervě) udělalo to samé, akorát jsem už při těch startech tak vymlátil baterku že jsem to už nenastartoval. Musel jsem to odtáhnout ke kámošovi. Kamarád mi nabil baterku a našel v té pojistkové skříňce, o které píšu výše, prasklou pojistku, vyměnil ji, nastartoval asi na potřetí přes kabely a auto zase jede. Mám hrůzu, že až to zase sjedu k rezervě, že to zase klekne a tak pátrám, jestli ta pojistka s tím může mít něco společného. Na štítku v pojistkové skříni u řidiče je tabulka i na tu pojistkovou skříň v motoru, ale na tom místě té vadné pojistky je jen piktogram pro manuál s vykřičníkem, takže z toho poznám kulový. V manuálu jsem nic o těchto pojistkách nenašel (jsou asi jen pro servis).

Díky za kažou užitečnou informaci či názor, páčko.

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg - pojistky v motorovém prostoru

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Koukni,jestli v tom něco najdeš
Přílohy
pojistky.pdf
(160.97 KiB) Staženo 1094 x
pojistkyy.pdf
(46.14 KiB) Staženo 649 x
Obrázek

Uživatelský avatar
Baodai
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 15.07.2011 13:30
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg - pojistky v motorovém prostoru

Příspěvek od Baodai »

Tomu říkám pomoc, super, díky moc, pozice 13, kde byla vyhořelá pojistka je skutečně od palivového čerpadla, tak snad je můj problém skutečně vyřešen, stupidní pojistka.
Ještě jednou díky.

Uživatelský avatar
Baodai
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 15.07.2011 13:30
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Touareg - pojistky v motorovém prostoru

Příspěvek od Baodai »

Čau, no tak bohužel sjel jsem nádrž zase na rezervu a je to tu zase, ta vyhořelá pojistka asi byla jen důsledkem nějakého jiného problému, vůbec netuším, čím to může být.

ozracing
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 24.11.2015 18:49

Re: Touareg - pojistky v motorovém prostoru

Příspěvek od ozracing »

Nevíte kterou pojistku v motoru bych mohl použít jako 12V po zapnutí klíčku? Diky
VW Touareg 2.5TDi R5 128kW 2006

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“