nejde turbo

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
pavlikt1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 24.03.2012 23:34

nejde turbo

Příspěvek od pavlikt1 »

Chtěl bych se podělit o svůj problém... nedávno jsem koupil wv golf variant 1.9 TDI 66kW
už od začátku nešlo turbo ,ale vzhledem k dostupnosti a cené dílů jsem to bral za bezpředmětné.

Tak jsem se začal postupně vtom rýpat a vyměnil jsem podtlakové elektrické ventily (N75 a N239) potom
váhu vzduchu filtr , hadičky které se mi nezdály a zkontroloval všechny trubky...a turbína stále nejede :(
už jsem i oddělal trubku která vede od sání k turbu, ale vrtulka čistá volné se točící a bez vůlí.....

tak bych se chtěl zeptat jestli má někdo stímto zkušenost.... už mě napadá jen žeby byl na bajpas na turbu v háji

Uživatelský avatar
saax
Závodník
Závodník
Příspěvky: 529
Registrován: 22.03.2008 19:50
Bydliště: Svitavy

Re: nejde turbo

Příspěvek od saax »

a už jsi to měl napíchnutý na diagnostice?
a měl předchozí majitel nějakou závadu na motoru? Mě před třemi lety tohle dělalo, jenže u mě to začalo tím že mi praskl ventil na hlavě, ten spadl do válce a udělal paseku, motor mi pak opravili ale pořád potom nešlo turbo,tak jsem dělal všelijaký kraviny asi jako ty až mi to nakonec nedalo a turbo jsem vyndal a rozebral- no a závada byla na světě- z motoru to natáhlo šponu z pístu a zmršilo to vrtulku v turbu-která se taky volně točila když jsem ji zkoušel prstem....

Uživatelský avatar
Vadoho
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 372
Registrován: 11.02.2008 20:48
Bydliště: Tábor

Re: nejde turbo

Příspěvek od Vadoho »

Chce to nejdřív nalogovat a pak budeš chytřejší.

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“