Prosim kdo me zjisti majitele meho auta ktere jsem prodal???

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
undertaker
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 25.12.2008 22:00
Bydliště: Mladé Buky
Kontaktovat uživatele:

Prosim kdo me zjisti majitele meho auta ktere jsem prodal???

Příspěvek od undertaker »

Zdravim chlapy potreboval bych pomoct.
Pred rokem jsem prodal sveho golfa jednomu fetakoj.sepsali jsme kupni smlouvu s plnou moci k prepisu,ale jak se zahy zjistil asi cca po 3mesicich u me zvonej policajti ze muj golf stoji kdesi beroune nebo kde a ze blokuje provoz at si ho jdu odklidit jinak ze ho odklidej na muj ucet tak jsem jim ukazal kupni smlouvu oni si opsaly jmeno toho vocasa a ze si proverej ale ze stejne to odtahnou na muj ucet a meli ztoho hroznou srandu :evil:
Od ty doby me uz ale nikdo nekontaktoval jak to dopadlo.a jeste ktomu jsem tedka zjistil ze od doby prodeje nato neni placena pojistka.Tak bych vas chtel poprosit zda me muzete nekdo neco otom aute zjistit protoze uz ztoho nemuzu spat diky za kazdou pomoct.tady neco malo o aute:VW GOLF 1.6 SPZ:6A8 5266 VIN:wvwzzz1gzkw386164 (snad to vin je spravne nemuzu to poradne precist) :lol:
diky svem za kazdou malickost

Uživatelský avatar
stréc od piva
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 30.09.2007 12:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosim kdo me zjisti majitele meho auta ktere jsem prodal???

Příspěvek od stréc od piva »

undertaker píše:Zdravim chlapy potreboval bych pomoct.
Pred rokem jsem prodal sveho golfa jednomu fetakoj.sepsali jsme kupni smlouvu s plnou moci k prepisu,ale jak se zahy zjistil asi cca po 3mesicich u me zvonej policajti ze muj golf stoji kdesi beroune nebo kde a ze blokuje provoz at si ho jdu odklidit jinak ze ho odklidej na muj ucet tak jsem jim ukazal kupni smlouvu oni si opsaly jmeno toho vocasa a ze si proverej ale ze stejne to odtahnou na muj ucet a meli ztoho hroznou srandu :evil:
Od ty doby me uz ale nikdo nekontaktoval jak to dopadlo.a jeste ktomu jsem tedka zjistil ze od doby prodeje nato neni placena pojistka.Tak bych vas chtel poprosit zda me muzete nekdo neco otom aute zjistit protoze uz ztoho nemuzu spat diky za kazdou pomoct.tady neco malo o aute:VW GOLF 1.6 SPZ:6A8 5266 VIN:wvwzzz1gzkw386164 (snad to vin je spravne nemuzu to poradne precist) :lol:
diky svem za kazdou malickost

trochu tomu nerozumím...Ty máš kupní smlouvu ve které nemáš uvedené iniciály a bydliště kupujícího?
Ať si každej jezdí čím a jak chce,ale blbci na silnici ať se mi vyhnou ! AMEN

undertaker
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 25.12.2008 22:00
Bydliště: Mladé Buky
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosim kdo me zjisti majitele meho auta ktere jsem prodal???

Příspěvek od undertaker »

ja mam pouze jeho jmeno a ze je z jilemnice to je cely.a jilemnice je docela velka :roll:

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosim kdo me zjisti majitele meho auta ktere jsem prodal???

Příspěvek od Tomášek »

zadny rodny cislo/cislo OP?

undertaker
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 25.12.2008 22:00
Bydliště: Mladé Buky
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosim kdo me zjisti majitele meho auta ktere jsem prodal???

Příspěvek od undertaker »

ale rodny cislo taky ale je me to k h.vnu kdyz neznam jeho bydliste asi ne ja vim jenom ze je z Jilemnice jeho jmeno a rodny cislo ale ja hlavne potrebuju zjistit jak je to stim autem jestli je furt na me napsany nebo co
Koukam Tomasi ty ses kousek od Jilemnice??vid :lol: neznas nahodou nejakyho Michala Sedlačka???Mel odeme stribrnou dvojku 3dveřko GTI interier???asi ne vid

Uživatelský avatar
kubix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 386
Registrován: 17.02.2008 17:15
Bydliště: Náchodsko/BROUMOVW

Re: Prosim kdo me zjisti majitele meho auta ktere jsem prodal???

Příspěvek od kubix »

jemnice u brna myslim ne jilemnice a zajdi si na urad na dopravku a nch si vijet registr aut co jsou na tebe napsany a jinak si mel auto odhlasit na novího majitele ty!!!

undertaker
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 25.12.2008 22:00
Bydliště: Mladé Buky
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosim kdo me zjisti majitele meho auta ktere jsem prodal???

Příspěvek od undertaker »

no vidis tak ja uz ani neumim cist.to bylo v poloprevodu na me mel jsem ho kratce.proto jsem mu dal plnou moc k prepisu.budu muset natu dopravku :twisted: :twisted:

Uživatelský avatar
destil
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosim kdo me zjisti majitele meho auta ktere jsem prodal???

Příspěvek od destil »

Pokud máš kupní smlouvu se jménem rodným a číslem op. a je na ni i věc spz a datum sepsání, je to řádný doklad o tom, že vozidlo již není v tvém užívání, protože pokud jsi něco prodal inkasoval za to a stvrdil to tvým podpisem, tak ti mužou policajti leda prd, normálně sis měl vzít jejich služební čísla a telefon na velícího a ona by je ta sranda přešla tys to auto prodal a hotovo, dále zavolej na českou komoru pojistitelů pošli tam ten doklad o prodeji, at maji zaprotokolováno, žes už dávno ztratil povinnost ručit a pošlou ti o tom nějaký papír a podej trestní oznámení, protože nepřihlášení vozidla do 14 dnů je trestné máš klid a tenhle frajer na krku exekutory

Uživatelský avatar
lucas.kaky
Člen klubu
Příspěvky: 457
Registrován: 14.11.2010 18:39
Bydliště: Jilemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosim kdo me zjisti majitele meho auta ktere jsem proda

Příspěvek od lucas.kaky »

Cau hele zajimalo by me jak tohle dopadlo :) toho kluka totiž od videní znám ;)
ex: mk2 1.3, mk3 1.8GT, B5 1.9TDi
Now:
Golf mk4 1.9TDI >> viewtopic.php?f=78&t=233351
Golf mk5 2.0TDI Sport, Hybrid, FMIC, Soft SGS/MOTORPOWER 182,2ps
Passat 3C 2.0TDI
Golf mk2
1.6GTD >> viewtopic.php?f=121&t=247886

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“