autoscout24.de

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Uživatelský avatar
bbob
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kraj Královehradecký
Kontaktovat uživatele:

Re: autoscout24.de

Příspěvek od bbob »

T4 píše:
Master píše:Ja mam osobne dobrou zkusenost, doporucuju ale vybirat auta od 1) soukromych osob (zasadne nemcu, zadni turci, iracane nebo podobne), nebo pak 2) serioznich bazaru, idealne treba vw handler. Turkum a podobnym se opet vyhnout obloukem!!! Hodne se da zjistit telefonickym/mailovym kontaktem(jak je prodavajici ochoten udelat dalsi fotky atd.) Pokud dodrzite alespon tyto zakladni zasady, myslim si, ze neni potreba se niceho bat a dovezete pekne auto, s kterym budete spokojeni...a rozhodne to bude lepsi, nez auta tady...
tvoje rady znějí dobře,ale jejich ceny jsou někdy vyšší jak v CZ
jojo souhlasim

u autorizovanej bazarech je to cenove bud stejny jak tady nebo jeste drazsi. Jinak s tema turkam mas recht ale nenadelas nic rozhodne to chce auto prolezt od klaksonu po vyfuk !!!

Master
Pilot
Pilot
Příspěvky: 734
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: autoscout24.de

Příspěvek od Master »

T4 píše:
Master píše:Ja mam osobne dobrou zkusenost, doporucuju ale vybirat auta od 1) soukromych osob (zasadne nemcu, zadni turci, iracane nebo podobne), nebo pak 2) serioznich bazaru, idealne treba vw handler. Turkum a podobnym se opet vyhnout obloukem!!! Hodne se da zjistit telefonickym/mailovym kontaktem(jak je prodavajici ochoten udelat dalsi fotky atd.) Pokud dodrzite alespon tyto zakladni zasady, myslim si, ze neni potreba se niceho bat a dovezete pekne auto, s kterym budete spokojeni...a rozhodne to bude lepsi, nez auta tady...
tvoje rady znějí dobře,ale jejich ceny jsou někdy vyšší jak v CZ
Jo to nepopiram, nicmene si myslim, ze do Nemecka se jezdi pro auta hlavne proto, ze jsou tam v mnohem zachovalejsim stavu jak tady a jednani byva vetsinou slusne a vstricne.

Uživatelský avatar
bbob
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kraj Královehradecký
Kontaktovat uživatele:

Re: autoscout24.de

Příspěvek od bbob »

Master píše:
T4 píše: tvoje rady znějí dobře,ale jejich ceny jsou někdy vyšší jak v CZ
Jo to nepopiram, nicmene si myslim, ze do Nemecka se jezdi pro auta hlavne proto, ze jsou tam v mnohem zachovalejsim stavu jak tady a jednani byva vetsinou slusne a vstricne.

Cena a stav :arrow: nejdulezitější

Uživatelský avatar
Pit
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Beroun

Příspěvek od Pit »

T4 píše:
crossic píše:jo jo tenhle inzerát je blbost - někdo si dělá pr**l
Co já vím - z vlastní zkušenosti - tak na mobile se to dělá tak, že pošleš faxem objednávku na vybrané auto - oni ti zpět nafaxujou potvrzení objednávky a jedeš pro něj - teda tak jsem to dělal já
jo,u solidního obchodníka to tak funguje,podrží ti ho

u Turka to bylo tak,že si nechal nafaxovat,poslal zpět potvrzený fax..a den před plánovanou koupí poslal sms - prodáno

aspoň že tak,ale nechali mě někteří šmejdi i jen tak se nechat projet po Německu a auto už bylo prodané,mysleli že vezmu jiné (asi)
T4-Mám dotaz.Blíže máš v SZ.Děkuju :lol: :lol:

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“