Doplňující údaje na display palubniho počítače.

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: Doplňující údaje na display palubniho počítače.

Příspěvek od swenak »

Doplním k FIS jednu nepříjemnost, která mě přinutila ho po letech demontovat. Jde o to, že ač jednotka při zamčení auta nic nedělá, tak zvýší spotřebu auta o 0,03A. Není to moc, jenomže pokud máte běžně spotřebu třeba 0,015, jako já, tak to je + 200% navíc. Pokud máte alarm, to je další odběr (můj myslím dalších 0,02) a to se už dostáváme na 0,065 (už jsem měl i 0,08). No a pokud jezdíte vetšinou krátké trasy ve městě + někdy třeba celý víkend nevyjedete + máte malou baterii (já vozím namísto 76Ah pouze 46Ah, nebo někdy dokonce 21Ah), tak je zaděláno na problém. Výrobce nejdříve tvrdil, že by se to dít nemělo, pak to neřešil a já to přestal taky řešit. Měl jsem ještě původní AL verzi, ale i náhradní plastová "KESSY" verze se chová stejně (tímto díky tomasgti, že to změřil). Takže nejde o vadu kusu, ale o vlastnost. Psal jsem před pár měsíci na výrobci, nereagoval. Napsal jsem znovu, nic. Napsal jsem pak přímo ticket na jejich HD, nic. No tak jsem jim teď napsal, jací jsou zm.di s tou jejich podporou, ať si ulevím :-) Tak na to myslete, když si to budete kupovat.
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

jozka_II
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 13.11.2016 07:41

Re: Doplňující údaje na display palubniho počítače.

Příspěvek od jozka_II »

V uvodnim prispevku jsou appky na telefon zmineny, tak se zkusim zeptat tady. Shanim nejakou na tablet bez simky, takze problem s placenim (parovani platebni karty bych si chtel nechat az jako posledni moznost).

Co od toho chci? Nemam palubni pocitac takze:

Aby to bylo na Android
Aby to zobrazovalo data z OBD pres bluetooth (mam)
Aby to podporovalo diesel (coz treba Torque Lite nema)
Aby to bylo schopno nejak rozumne (a nastavitelne) zobrazit udaje o spotrebe (aktualni+avg) + teploty chlazeni a par dalsich

Vyzkousel jsem Olivii (neda se nastavit to, co chcete zobrazit), Torque Lite (nepodporuje diesel). Pouziva nekdo neco takoveho?
Caddy Maxi Life BLS 2009 (doma)/Caddy CYVC 2016 (prace)

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: Doplňující údaje na display palubniho počítače.

Příspěvek od swenak »

Doplním, že výrobce vydal novou verzi PF04, která údajně dramaticky snižuje spotřebu, neboli jinak, o pouhých 50% :-) Sice jde to dost, ale ve výsledku 0,014A pořád je moc na to, že to nic nedělá. Dále nová verze umí, nebo bude umět i DSG převodku, je o 50% rychlejší a bůh víc, co ještě. Už to mám 2 týdny doma, ale nebyl čas na montáž.
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
Peťas
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Re: Doplňující údaje na display palubniho počítače.

Příspěvek od Peťas »

To jsi jako hned po tom, co to uvedli "vyhodil" za novou verzi cca 6.5 tKč ? :wink:

Tak pak dej info, v čem je to rychlejší a jestli tam opravu přidali (přidají) ten údaj o teplotě DSG (nebo i něco dalšího).
Obrázek - VW Golf I Cabrio 1.8 SportLine
Obrázek - VW Golf V 2.0 GTI Pirelli DSG
Obrázek - VW Lupo 1.4 FSI
Obrázek - VW Touran 5T1 2.0 TDI DSG

Auto musi smrdět benzínem (přimhouřím oko i nad naftou) jinak to není auto.

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: Doplňující údaje na display palubniho počítače.

Příspěvek od swenak »

Já kupoval levněji, snad v Portugalsku, nebo kde:) Rychlejší menu, refresh údajů. DSG zatím nic, resp. před asi 10ti dny nebylo nic, tehdy jsem dělal update. Spotřebu jsem zatím neměřil.
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“