vibrace motoru

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
chonsicek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 485
Registrován: 09.07.2009 12:28

vibrace motoru

Příspěvek od chonsicek »

http://www.youtube.com/watch?v=qqrcWNtF ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;
Zdravím.. mám takový problém s vibracema motoru.. vím že tento motor zrovna neni nej co by do kultivovanosti ale tohle se mi zdá moc.. nemyslím si že by to zpusobovaly silentbloky protože na kastlu se to na to, jak se motor třese přenáší minimálně,, nesetkal se s tím někdo? napadlo mě, nemůže takhle rozvobrovat motor vadná řemenice na klice? na PD by měla být odpružená.. díky za nápady..PS. ten motor se třese tak 2x rychleji než na videu.. mobil to nepobere.
Polo 1.4TDI

Uživatelský avatar
dave66
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: vibrace motoru

Příspěvek od dave66 »

tipoval bych to opravdu na silentbloky-držáky motoru jeden je na straně jeden dole a jeden u převodovky, stačí když je unavenej ten spodní a motor cestuje ...

chonsicek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 485
Registrován: 09.07.2009 12:28

Re: vibrace motoru

Příspěvek od chonsicek »

myslel jsi tu reakční vzpěru:? já se dneska na to dívam a když chytnu motor za parohy a ha altik a hybu s nim jakoby dokola kolem toho bočniho a toho ktery je nad převodovkou tak docela vakl..poloosy při tom jezdi tam a zpatky.. to asi neni dobre..ta vzpěra se asi repasovat nedá že?
Polo 1.4TDI

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“