1.9 tdi PD problem

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
opisk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 28.07.2011 08:18

1.9 tdi PD problem

Příspěvek od opisk »

zdravim,

mam audi a3 1.9 PD 6 kvalt, 2002, 200 000km, pri rychlosti 160-170 malinko kolisou otacky takze takhle rychle radsi nejezdim ale jak zacali tyhle horka tak mi to zacalo blbnout i v mensich rychlostech. vcera jedu do kopce asi 50 na 3ce dam asi pulku plynu abych se zaradil a ono nic, otacky skocili ale vykon nikde, pustil jsem plyn a okamzite klesli pod 2000 a po nasledovnim pridani plynu znova vsechno ok..
minule leto jsem byl na diagnostice asi 3x, jenom jednou ukazala chybu vstriku na 4 valci.. takze to bude asi vono, co?
a moje otazka, vyplati se vymenit jenom ten jeden vstrik? znami rikal ze kdyz jeden tak potom uz vsechny... ale to uz je dost penez, za to by se dal poridit cely motor 1.9 PD s mene km..
cerveny trojuhelnik mi neskace, jenom zluty - ESP, po vypnuti motoru zmizne. ale zapomnel jsem napsat jeste jednu vec co mi taky dela jenom v lete, na dvojce nebo trojce mi zacne z niceho nic auto brzdit motorem a vyskoci tahle kontrolka (zluty trojuhelnik esp) kdyz vyradim tak je to v pohode, pred jizdou proto vzdy manualne vypinam ESP abych se tomuhle vyhnul...

co myslite ze to je?

diky

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“