chlazení b3

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Jožin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 16.06.2012 20:29

chlazení b3

Příspěvek od Jožin »

Ahoj. Potřeboval bych malou radu. mam B3 z 91 roku. mam ho po celkové go ale furt mám teplotu vody na 110stupních mam tam novej chladič i termostat. voda se neztrácí ani to nevaří těsněni pod hlavou je taky nové.
Předchozí majitel říkal že to tak dělalo celou dobu ale myslím že to tak nemá bejt.
Tak mě dejte nějakou radu jestli máte díkec.

Uživatelský avatar
Žížal
Pilot
Pilot
Příspěvky: 740
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: chlazení b3

Příspěvek od Žížal »

Mas pod naraznikem lizatko a vedeni vzduchu v narazniku v poradku? Bez toho se to neuchladi
Golf real car, real fast

Uživatelský avatar
cervik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 311
Registrován: 06.06.2009 21:53
Bydliště: Veselíčko

Re: chlazení b3

Příspěvek od cervik »

Při 110stupních by voda vařila :wink: Pravděpodebně máš v háji teplotní čidlo.

Jožin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 16.06.2012 20:29

Re: chlazení b3

Příspěvek od Jožin »

Lízátko tam je,ale nemam tam tu mřížku co je nad nim.
Čidlo je dost možný. To je tam totiž původní.



B3,Vatiant,66KW

Jožin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 16.06.2012 20:29

Re: chlazení b3

Příspěvek od Jožin »

Ještě man jednu otázku. Jak vede přívod vody do hlavy tak tam je příruba na které sou dvě čidla,ale jen jeden kabel na připojení.
Na jednom čidle mě to ukazuje 110 stupňů a zda se.že plyn reaguje se zpožděním a motor jde nějak nepravidelně. Když to přepojím na to druhý čidlo tak teplota se drží kolem 90 stupňů a plyn reaguje lépe.
Je v nich nějákej rozdíl?

Uživatelský avatar
cervik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 311
Registrován: 06.06.2009 21:53
Bydliště: Veselíčko

Re: chlazení b3

Příspěvek od cervik »

Někdo už asi měnil přírubu a dal tam na dvě čidla(a místo ucpávky tam plácl nefunkční čidlo) :wink: Jinak v čidlech je rozdíl a jsou barevně rozlišená.Na vetšině starších passatech je žluté čidlo.To už si musíš dohledat podle typu motoru :wink:

Jožin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 16.06.2012 20:29

Re: chlazení b3

Příspěvek od Jožin »

Sem se na to trošku poptával a příruba je asi origoš ale místo druhého čidla tam měla bejt ucpávka.Někomu se to nechtělo předělávat tak tam dal druhý. Protože to origoš je žlutý jak si říkal a to druhý je černý(černý je dnes náhrada ze žlutý). Sem si objednal nové tak uvidím.
Mám ještě jeden dotaz.Škvrčí mě servo ale mam ještě jedno starší,kdyby i to bylo špatný budu muset koupi nové. Nabízí mě ho nové něco kolem 4tisíc a v repasu 2,5tisíc plus to že tam nechám starý.
Kdyby si věděl o něčem levnějším tak by mě to bodlo.




B3 Variant,66KW

Uživatelský avatar
cervik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 311
Registrován: 06.06.2009 21:53
Bydliště: Veselíčko

Re: chlazení b3

Příspěvek od cervik »

Na čidla pozor,některý repliky jak mají.Někde se to tu už probíralo.Servo čerpadlo se dá koupit v APM za cca.4000kč.Nebo v sekci Passat B1-B4 - bazar.Někdo s klubáků ho určitě bude prodávat za rozumnou cenu ;)

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“