vymena celeho motoru - kde koupit komplet? (vw passat)

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
tranzi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 29.06.2012 20:02

vymena celeho motoru - kde koupit komplet? (vw passat)

Příspěvek od tranzi »

Ahoj, nemate prosim nekdo prehled o vrakovistich/servisech/prodejnach s nahradnimi dily - kde by se dal koupit cely motor na VW Passat 1998 (1.8i 92kw). Prochazim mraky webu ale nejak ne a ne narazit na komplet motor. Poradite prosim nekdo kam juknout? Diiiiky moc

Uživatelský avatar
lanasxxx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1252
Registrován: 09.10.2011 20:34
Bydliště: Teplice

vymena celeho motoru - kde koupit komplet? (vw passat)

Příspěvek od lanasxxx »

1.8 92kw....neeee,to neni moc dobrej motor.

tranzi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 29.06.2012 20:02

Re: vymena celeho motoru - kde koupit komplet? (vw passat)

Příspěvek od tranzi »

A muzu dat misto te 1.8cky neco jineho? Kdyz jsem ho vybiral (pred cca 1,5rokem) cetl jsem ze ty stare 1.8 do roku 99 byli velmi jednoduse udelane a tak se na nich nemelo moc co pokazit ze na udrzbu to je relativne nenarocne a nejsou moc poruchove, a kdyz uz se neco poroucha je to "relativne lehce" opravitelne...

Jestli tam jde dat jinej doporucili byste jinej? A kam zajet/koukat po jinem? auto je z 98 roku ale je velmi zachovale, staram se o nej se vsi peci a aktualne jsem po servisu za 25k kde jse mvymenil komplet tlumice, ulozeni tlumicu, olej a filtry, cely vyfuk a nejake dalsi veci... nerad bych to auto ted odepsal... koupe jineho motoru mi prijde nejlogictejsim krokem (jeste uvidim jestli to bude treba auto mi umrelo pred cca dvema hodinami :D

PS: ke shlednuti zaparkovane na Holesovicich =)

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“