manuální klima

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
binča
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 06.10.2008 12:21

manuální klima

Příspěvek od binča »

Zdravim všechny klubáky a prosím o pomoc :-) předchozí majitel mého pašíka předělal manuální klimu na automatickou a nezrovna odborně a dobře a tak jsem ji předělal zpět.........a teď k problému, mam již vše téměř funkční, jen nikde nemohu sehnat el.schéma a tak nevím jak přesně zapojit samotné spínání klimy. Zda rovnou spínat relé pro el.mag.spojku nebo jestli je to hnané přes tlak.spínač :-(

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: manuální klima

Příspěvek od tornado1 »

je tam vypínací relé za tlakovým spínačem a to spíná kompresor... a proč raději nezprovozníš ten climatronic?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

binča
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 06.10.2008 12:21

Re: manuální klima

Příspěvek od binča »

díky, mrknu na to............protože tam neni originál climatronic z VW ale z něčeho jinýho,profík mi řekl,že vypadá jak ze SEATA a navíc byla udělaná jen na půl..........z ovládacího panelu nešel ovládat větrák, nastavit teplota podle stupňů apod. ......... nechal tam táhla na klapky a na ty dal jen nějaká serva a ty postupně odcházely mechanicky......prostě asi narychlo udělaný,aby šla zapnout a přepnout ofuky a to mu stačilo.........

binča
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 06.10.2008 12:21

Re: manuální klima

Příspěvek od binča »

Nevíte někdo kde sehnat el. výkresy od manuální klimatizace ??? Fakt by mi to moc pomohlo..........

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“